Wpis z mikrobloga

#alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa

Chcecie usunąć alko ze stacji benzynowych? Proszę bardzo, ale najpierw wywalcie z nich niezdrowe hotdogi, energetyki, bomby cukrowe w batonikach i inne niebezpieczne dla organizmu substancje jak chociażby papierosy klasyczne i elektroniczne? Nie usuniecie? To od alko też wara. Może ja lubię ukręcić łeb małpie o 3 w nocy, ale za to nie nażeram się chemikaliami i cukrem, żeby później wyglądać jak świnia przed porodem.
OlaKordasOfficial - #alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa 

Chce...

źródło: wac-woj-orlen-mcina-34

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
na serio, bronić zamordyzmu mogą tylko debile.

@Rga79:
Tak tak zamordyzm XDDDDDDDDDDDDDDDD
Tak, zapewne to, że nie ma publicznych totalet co 50 m to tez zamordyzm, bo państwo i miasta gnoją ludzie ze sraczką, a jednoczesnie zakazują srać na trawnikach XDD Co za zarmordyzm XDDD Ile ty dzidzia masz lat, 8 czy 9?
Jprddddd
Zamordyzmem jest to, że alkoholicy terroryzują swoje rodziny a #!$%@? po 23 odpowiadają pewnie za 80% przestępstw.
  • Odpowiedz
@text jak nie popieram zakazów z dupy to znaczy ze jestem alkoholikiem xD

Dałeś zero argumentów i tylko plujesz jadem. Wez się napij bo wariujemy
  • Odpowiedz
zakazów z dupy

@Rga79:
To nie sa zakazy z dupy, bo wszelkie badania pokazują jakie wielkie koszta to niesie dla wszystkich.

to znaczy ze jestem alkoholikiem xD

@Rga79:
Tak jesteś alkoholikiem i patusem mentalnym, bo bronienie alkoholu na stacjach po 23 NIKt inny bronić nie może.
Ktoś #!$%@? kupuje alkohol o 24 jak nie #!$%@?, by się jeszcze bardziej #!$%@?ć?
Jak wielkim trzeba być zerem, by kupić alkohol na stacji
  • Odpowiedz
w takim razie problemem nie jest alkohol na stacjach tylko debile.

@CebulowyKrul:
Ludziom uzależnionym trzeba utrudniac życie a nie ułatwiać.
Kto normalny kupuje po 23? Tylko #!$%@?, dlaczego mamy to wspierać, jak potem płacimy za to z naszych podatków, za leczenie, za wandalizm, za ludzkie dramaty?
  • Odpowiedz