Wpis z mikrobloga

#alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa

Chcecie usunąć alko ze stacji benzynowych? Proszę bardzo, ale najpierw wywalcie z nich niezdrowe hotdogi, energetyki, bomby cukrowe w batonikach i inne niebezpieczne dla organizmu substancje jak chociażby papierosy klasyczne i elektroniczne? Nie usuniecie? To od alko też wara. Może ja lubię ukręcić łeb małpie o 3 w nocy, ale za to nie nażeram się chemikaliami i cukrem, żeby później wyglądać jak świnia przed porodem.
OlaKordasOfficial - #alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa 

Chce...

źródło: wac-woj-orlen-mcina-34

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: Kolejny płaczek chlejus, bo nie wytrzyma jednego wieczora bez upośledzania mózgu alkoholem.
Będę przeklejał mojego posta pod każdym takim tematem

Na leczenie "twojego" roz.ebanego ciała i zwarzywiałego mózgu przez alkohol lecą pieniądze z moich podatków, bilans kosztów ponoszonych przez państwo do zysku z akcyzy jest ze 3/4 razy mniejszy. Rocznie ginie w wypadkach przez alkusów tysiące ludzi. Trzeba zakazywać tego gówna i zwiększać kary, aż wam małpy nie będzie się
Piks0n - @OlaKordasOfficial: Kolejny płaczek chlejus, bo nie wytrzyma jednego wieczor...

źródło: 074a1d8f163e79d1c06caecb7c9c1ce929064c440316e9e3228e9a4eea231065

Pobierz
  • Odpowiedz
@LoginZajetyPrzezKomornika: my mowimy o sytuacji docelowej, jakie jest prawo to ja wiem i niewiem co to ma do rzeczy. Ja zwracam uwagę na to co stanowi o tym, że produkt jest legalny i latwo dostępny. Jeśli uważasz że alkohol powinien być dostępny beż żadnych ograniczeń i wszędzie to powiedz to. Powiedz tez dlaczego nie inne używki.
  • Odpowiedz
wytłumaczysz mi może, jakim zagrożeniem dla ruchu drogowego jest zjedzenie przed jazdą batonika?

@OSH1980: Jazda samochodem w ogóle, nie ważne czy na trzeźwo czy po pijaku, jest zagrożeniem dla ruchu nie tylko drogowego, ale też pieszego. Znaczy według ciebie samochody powinny być całkowicie zakazane.
  • Odpowiedz
niezła patola jesteś wypijać małpeczkę w nocy na stacji. Do niczego nie jest potrzebny normalnym ludziom dostęp do alkoholu 24h

@sberatel: Kim ty jesteś, żeby rozporządzać kto jest normalnym człowiekiem i co mu jest potrzebne?
  • Odpowiedz
Wcześniej:

Zakaz alkoholu w nocy nie zaszkodziłby żadnemu normalnemu człowiekowi.


@matti-nn: Ponownie, powinna być możliwość zakupu alkoholu (używki) w sklepie ORLEN, skoro można go kupić w sklepie ŻABKA, o dowolnej porze, nawet o tej, którą sobie ubzdurałeś, że wtedy kupują tylko nienormalni. Gdzie ta moja nienormalność?
  • Odpowiedz
Kolejny płaczek chlejus, bo nie wytrzyma jednego wieczora bez upośledzania mózgu alkoholem.


super argumenty burwa. A co jeśli ja jestem abstynentem i też nie chcę ograniczenia sprzedaży?

A papierosy i słodycze to, swoją drogą, też powinny być ograniczane jak najbardziej, bo otyłość rośnie, a ilość zgonów przez nowotwory jest jedna z największych w Europie


@Piks0n: wszystko jak leci zakazujmy, bo mi się nie podoba jak ktoś inny prowadzi swoje życie
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial będę się powtarzał do bólu, gdzie byłaś jak 6 lat temu wprowadzali w wielu miastach zakaz sprzedaży alkoholu po 22-23 godzinie i to wszedzie, nie tylko na stacjach?
Wtedy było cacy, wtedy nie było że rząd rękoma samorządów ogranicza wolność?
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: skoro lubisz to kup tę małpkę prędzej w monopolowym
Albo sobie kup ich 50 i trzymaj w lodówce na czarna godzinę
Jaki masz z tym problem?
Ano taki, że wypiłbyś to w 2 dni a tak masz iluzję kontroli
  • Odpowiedz