Wpis z mikrobloga

Zakazać trzymania psów powyżej 5 kg w blokach mieszkalnych i myślę że większość problemów z psiarzami i sfrustrowanymi psami się rozwiąże
A taki mały szczur to poleci jak się go kopnie więc problemu nie ma
Tak btw to uważam że trzymanie dużego psa w kawalerce to znęcanie się w pewnym stopniu

#psiarze
  • 207
  • Odpowiedz
Zabawne nie że ludzie uważają że psy w blokach mają krzywdę ale sami w nich mieszkają xD


@onepnch: coś w tym jest, ale jednak ludzie z tego bloku wychodzą na dużo godzin, idą do pracy/szkoły/zakupy a typowy dzień typowego psa blokersa poza wolnym weekendem pana to spacer w około bloku i nasranie na trawnik pod balkonem.
  • Odpowiedz
  • 1
Zgadzam sie. A tym tam wyzej obsranym chciałbym wysłać jak smierdzi z mieszkań psami na klatce i ciągnie do domu. Jeszcze jak napiszesz na grupie osiedlowej żeby kąpali te psy bo #!$%@? to ci jakiś idiota porówna smród psa do smażenia kotletów i veganizmu (że musi vegan wdychach ten SMRÓD schabowego). Porównywać zapach stęchniałej sierści do smażenia kotleta... jprdl.
Jeden idiota trzyma 3 psy na 40m2. W tym jednego bydlaka doga niemieckiego.
  • Odpowiedz
idziesz do pracy i potrafią wyć cały dzień.


@mixererek: w domu na podworzu tez. To nie chodzi o blok tylko o to ze zostaje sam pies. I to tez glownie chodzi o rasy lubiace wyc. Jakies husky, wilczury itd
  • Odpowiedz
@MrMas: A niech tam sobie trzymają, ale powinno się egzekwować prawo. Choćby te od nadmiernych hałasów, czy nie mówiąc o pilnowaniu zwierząt na spacerach. Ile razy do mnie jakiś pies podbiegał, bo właściciel w telefonie, a pies bez kagańca, to nie zliczę.
  • Odpowiedz
ja tam mam owczarka długowłosego w bloku, pies szczęśliwy, ma co jeść, dach nad głową a i wybiega się w parku.... ma lepiej niż nie jeden człowiek a o psach nie wspomnę


@mozis: W dupie mam czy mu dobrze. Niech nie drze japy od 6 rano codziennie.
  • Odpowiedz
@MrMas: Te psy w blokach to jakaś plaga i głupia moda. U mnie w klatce jest więcej psów niż ludzi. O 6 rano wyłażą do pracy i te małe i duże gównojady szczekają i nie dają spać. Pod blokiem wojny psiarzy, na balkonach szczekają male farfocle. Zrobił bym całkowity zakaz posiadania psów w blokach.
  • Odpowiedz
@MrMas O jakim znęcaniu się mówisz?
Mam trzydziestokilogramowego wyżła w bloku, ma dobre jedzenie, ma gdzie spać i codziennie biegamy w parku albo chodzimy nad wodę. Dużo czasu spędza na zewnątrz, a w domu głównie śpi. Piesek jest szczęśliwy, niejeden chciałby mieć takie życie.
  • Odpowiedz
dlaczego ludzie z własnej woli decydują się na te mikrokawalerki w dużych miastach.


@Flypho: bycie wspolczesnym niewolnikiem ekonomicznym to powoduje
  • Odpowiedz
@MrMas: Wyglądasz na bardzo toksyczną osobę patrząc po sposobie wypowiedzi. Co w takim razie z takimi psami zrobić? Mają wszystkie siedzieć w schroniskach? Przecież w takim mieszkaniu ma 100 razy lepsze warunki.
  • Odpowiedz
@onepnch: @mozis a to zależy wszystko od człowieka. U mnie w bloku jakoś dwa miesiące temu psa sobie sprawili. Jak idą do pracy do drze japsko od rana do południa. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz