Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegryw #blackpill #zakola #depresja

Jestem największym odpadem genetycznym jak to tylko możliwe.
-20lvl
-Zakola norwood 4 (yup, zaczęło sie w wieku 15 lat)
-Mała okrągła czaszka
-Kartoflana morda, krótka szeroka i okrągła z małym płaskim podbródkiem
-67kg wagi
-Podatność na urazy przez hipermobilność i wrażliwą skórę
-Słaby fizycznie
-0 zarostu
-Hipertroficzne blizny potrądzikowe na całych moich plecach
-Czoło większe od twarzy
-Duże odstające uszy
-Wyśmiewany w szkole
-Ciężki alkoholik

Na #przegryw siedziałem od 14 roku życia. Po 18 usunąłem konto z nadzieją że się coś polepszy. Wszystko się tylko pogorszyło. Jestem zdeformowany i odbiegam aparycją i psychiką od rówieśników. Nie znam nikogo tak brzydkiego i beznadziejnego jak ja. Z renty po ojcu (bo oczywiście że stary alkoholik który sie zachlał na śmierć jak miałem 12 lat) zbieram na dermatologów, którzy obecnie leczą problem łysienia i moich blizn. Czuje że jedynym ratunkiem dla mnie jest jakaś operacja rekonstrukcyjna całej twarzy. Nie chodzi o to by po prostu mieć dziewczynę, chce sie czuć jak człowiek. Czym ja zasłużyłem na taki los?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
Na #przegryw siedziałem od 14 roku życia. Po 18 usunąłem konto z nadzieją że się coś polepszy. Wszystko się tylko pogorszyło. Jestem zdeformowany i odbiegam aparycją i psychiką od rówieśników. Nie znam nikogo tak brzydkiego i beznadziejnego jak ja. Z renty po ojcu (bo oczywiście że stary alkoholik który sie zachlał na śmierć jak miałem 12 lat) zbieram na dermatologów, którzy obecnie leczą problem łysienia i moich blizn. Czuje że jedynym ratunkiem
  • Odpowiedz
-Zakola norwood 4 (yup, zaczęło sie w wieku 15 lat)

-Hipertroficzne blizny potrądzikowe na całych moich plecach


@mirko_anonim: Możesz mieć wrodzony przerost nadnerczy. Zrób badanie testosteronu, progesteronu i 17-OH progesteronu.
  • Odpowiedz