Wpis z mikrobloga

#apustaja #frenpill

Będzie magik chyba. No tragedia jest. Chop zmarnował 4000 zł, ciężko wykołchożonych. Chop kupił motorek w sobotę, przyjechał do swojej jaskini, odstawił na 10 minut i jak podszedł znowu, to już nie działał. No tylko Chopa mogło coś takiego spotkać, bo kogo innego. Mechanicy zawaleni na dwa miesiące do przodu, na dodatek trzeba by ten złom pchać, bo Chop nie zapłaci znowu za lawetę 300 zł, żeby tylko przestawić kilometr dalej, co to, to nie. Chop się nie da zrobić w balona znowu. Jeszcze Chop dzisiaj zmarnował 40 zł na miernik prądu, baterię do niego i śrubokręt, bo żeby włożyć baterię, to trzeba pokrywę z tyłu odkręcić, no co za cymbał to wymyślał, ehh. Było te 4k na hulajnogę elektroniczną przeznaczyć, za taką kasę, to by Chop na ISS doleciał na niej. Zara się ten złom wystawi z powrotem i tyle, niech ktoś go bierze. Chop myślał, że sobie pojedzie do Warszawy, Krakowa, na Śląsk może się w węglu potarzać, może jakieś krótkie Czechy, śmiechu warte. Się zachciało Chopu jakichś motorów. Jak się jest biedakiem-pariasem-robolem, to się Solarisem za bańkę jeździ z innymi alkoholikami i ćpunami w smrodzie i trzęsieniu ziemi. Jeszcze na dodatek Chop nic nie odpoczął w weekend, a zeszły tydzień był fest #!$%@?. Chop spał na raty po kilka godzin, a dzisiaj wstał o 9:00, a o 19:00 trzeba do kołchoztransu iść, znowu Chop będzie spał na autostradzie. Parę dni temu Chop miał taką sytuację, jak przysnął, że to by chyba podwójne dożywocie było za to, ehh. Chop sobie chyba koronę cierniową zrobi z gałęzi i tak będzie chodził wszędzie w niej, niech lud widzi, jak wygląda prawdziwy męczennik, ehh.
obuniem - #apustaja #frenpill

Będzie magik chyba. No tragedia jest. Chop zmarnował 4...

źródło: 749 (1)

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • 440
@obuniem: Ja #!$%@?ę ty #!$%@? gnoju. Nie działa to odpalasz YouTube, siadasz i czegoś nowego się przy okazji nauczysz. Ja typie płaczę pół dnia przy zacieraniu ścian bo prawdopodobnie zdechnę niedługo a remont pcham do przodu mimo wszystko. Wiem jak to jest nie mieć już sił. Zepnij dupę i to napraw bo tam przyjadę i cie ogarnę na miętowo.
  • Odpowiedz
@obuniem: Motocykl to nie auto, jest na tyle prosty i mały, że samemu możesz pokombinować coś z naprawą. Układ paliwowy sprawdź, zapłonowy na początek. Może paliwo się skończyło? Może wyjeździłeś do końca i filtr się zapchał? Kręci rozrusznik? Co to za moto?
  • Odpowiedz
@obuniem: mordko ale Ty już doświadczenie masz, nie myślałeś żeby robotę zmienić na dzienną? Jakieś piaskownie, żwirownię, betoniarnie, otaczarnie itp
  • Odpowiedz
@obuniem: Do tego, żeby pracował silnik spalinowy potrzebne są:
* paliwo
* powietrze
* kompresja
* iskra.

No i jedziesz ze sprawdzaniem. Zobacz czy masz paliwo - może masz na rezerwie i musisz kranik przestawić na rezerwę albo dolać benzynę.
Wykręcasz świecę, przykładasz do silnika i sprawdzasz czy podczas kręcenia masz iskrę.

Problem będzie albo w jednym albo w drugim.
  • Odpowiedz
  • 3
@PodniebnyMurzyn: GS500
@franaa: Panie, sprawdzałem podobne rzeczy w google i na youtube, i to, co mogłem zrobić, to zrobiłem, do reszty nie mam narzędzi. Wydawanie x kasy na nawet nie wiem co, tylko po to, żeby nie naprawić i w ostateczności oddać do mechanika, to trochę słabe rozwiązanie.
@Zgrywajac_twardziela: Przejechałem nim 14 kilometrów.
@bArrek: Przecież tam też będę pracował po 12 godzin, bez pewności czy będzie lżejsza praca,
  • Odpowiedz
@obuniem:

Byń OPem debilem

Nie posiadaj absolutnie żadnej wiedzy o motoryzacji

Kup używanego zajechangeo szrota, gruza j3ban3go za 4000zł - "stan igła"

Wszystkie pieniądze poszły na moto i nie zostaw nic na naprawy

#!$%@?ł się po przejechaniu kilku kilometrów

Płacz na wykopie że jesteś debilem i nie masz pieniędzy


O #!$%@? xDDD
Sam sobie zgotowałeś ten los, jak byś miał jaja i nie był totalnym przegrywem to byś poleciał do Janusza
  • Odpowiedz
@obuniem: ehhh kupiłem auto za prawie 100 k i też tak miałem . Myślę że naprawa nie będzie Cię więcej kosztować niż 2 zgrzewki piwa.
  • Odpowiedz
@obuniem: jak ty nawet śrubokręt musisz kupować bo nie masz i szkoda wydać to płać za mechanika xD ze sprzedającym się pewnie też nie skontaktowałeś bo lepiej na wykopie płakać.
  • Odpowiedz
@obuniem: GS500 jest proste jak konstrukcja cepa. A forów, Facebooków co najmniej kilkanaście. Pisz, szukaj rób zdjęcia, reperuj. Motur to nie auto. To prosta maszyna
  • Odpowiedz
  • 4
@mrcino: Muszę być piekarzem, żeby chleb kupić? Cała kasa nie poszła na zakup, mam kasę na ewentualne naprawy. Specjalnie kupiłem coś takiego, a nie droższego, żeby mi całego portfela nie wciągnęło.

@R-87: Pewnie masz rację, tylko że najbliżsi mechanicy w okolicy są obstawieni, a na drugi koniec miasta, to tego pchać nie będę.

@turok2016: Po co mi gitara jak nie będę na niej grał? Jest potrzeba, to kupuję na
  • Odpowiedz
@obuniem rób tego magika ale pamietaj ze wojtyla ma dla takich leni specjalny kocioł w piekle :p no gdzie twoja dociekliwość? nie interesuje cię co tam się #!$%@?ło skoro wydałeś na to tyle kasy?
  • Odpowiedz
@obuniem: wykręć świece, włóż spowrotem do fajki i przytknij gwintem do głowicy. Zakręć rozrusznikiem, czy tam kopniakiem i zobacz czy jest iskra i czy iskra jest w prawidłowym miejscu. Sprawdz też czy gwint świecy i miejsce gdzie powinna się pojawić iskra jest czarne od nagaru, jeżeli tak to wyczyść, najlepiej szczotką drucianą.
  • Odpowiedz