Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WielkiNos: z drugiej strony ostatnio na przejściu widziałem jak laska wystawia otwartą dłoń do obcego psa, który przechodził z właścicielem przejściem dla pieszych. Żałowałem, że jej tej ręki nie #!$%@?ł, może by się nauczyła, że się do obcego psa ręki nie wystawia, jeszcze dodatkowo bez pytania.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jezu chryste, czy jakiś pies cie zgwałcił? Codziennie posty bo pies kogoś ugryzł, bo ktoś jest psiarzem. Ja #!$%@?, wy serio nie macie prawdziwych problemów w życiu xd
  • Odpowiedz
  • 35
A ten komentarz nie tyczy się właściciela?


@To_ja_moze_pozamiatam tyczy się wszystkich. Według psiarzy powinno się wszystkich ludzi edukować w szkole na temat zachowania psów. Człowiek powinien zawsze się rozglądać dookoła czy w pobliżu nie ma jakiegoś psa i wtedy nie wykonywać gwałtownych ruchów, nie biec, wiedzieć, że np. jak czekasz na windę i wybiegnie z niej pies to może cię ugryźć, bo przestrzeń przy windzie potraktował jako swoją itp.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: agresywne rasy psów powinny być nielegalne dla zwykłego obywatela albo wyłącznie dostępne za jakimś egzaminem / pozwoleniem, a jak wyprowadza ktoś inny kto takiego papieru nie ma to mandat
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jak widzę psiarza z amstafem to automatycznie oddalam się na drugą stronę ulicy. #!$%@? abominacje a nie psy. Sam mojego blabladora trzymam przy nodze, nigdy nie wiem czy coś mu nie #!$%@?. Jednemu człowiekowi położy się na plecach i będzie chciał żeby głaskać po brzuszku, do drugiego chciałby startować.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:
Byłem ufny psom... Głaskałem nawet jak jakiś podbiegł. Do czasu kiedy podczas biegania upier... mnie beagle spusczony ze smyczy bo "my wyszliśmy tylko tu wokół bloku". Nawet specjalnie obok niego przeszedłem do marszu żeby go nie prowokować a on ciach w momencie jak już go wyprzedziłem.

Od tej pory biegam z gazem.

No mercy!
  • Odpowiedz
  • 49
@WielkiNos: A mnie zawsze zastanawia na #!$%@? ludziom te psy w miastach? Nigdy bym nie wziął psa do mieszkania w mieście, raz że nie ma gdzie z tym łazić srać i szczać to jeszcze tylko #!$%@? wszystkich dookoła ujadaniem.
  • Odpowiedz