Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

widocznie nie znasz się na psach i nie umiesz ich czytać


@WielkiNos: Klepnąłeś w dupę przypadkową laskę na ulicy i dostałeś w ryj? Widocznie nie znasz się na kobiet i nie umiesz ich czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale ty wiesz, że pogryzienie przez psa to jest duży problem?


@mk321 No problem, tylko tego nie unikniesz. Albo będziesz miał patusa który puszcza psa bez kontroli który gryzie
No problem, tylko tego nie unikniesz.


@maad co to za durnowate rozumowanie?

Nożownicy chodzą po świecie, nie unikniesz zostania pociętym, więc wszystko spoko?

Jak ktoś kogoś pociął i jest na to zwracana uwaga, to inni krzyczą "ale masz problemy, nie masz nic lepszego w życiu do robienia?".

Nie kur*a, NIE! Jak ktoś naraża życie lub zdrowie, to jest to problem i trzeba z tym walczyć.

Morderców zamykać do więzienia.

Jak ktoś chodzi
@wypok_wypok: Dosc ostro, nie mowie nie, ale w kraju trzeba najpierw wprowadzic zakaz takich psow - na pewno rozplodu, a moze nawet eugenicznie / genetycznie szukac ras agresywnych i usypiac (w asyscie policji, jesli trzeba, takie Einsatzgruppen weterynarii).
Aha czyli jak kopne psa w dupsko i mi się odwinie to będzie wina właściciela psa xD


@maad jak kopniesz Sebę w dupsko, a ten wyjmie kosę i dostaniesz pod żebro, to czyja wina? Twoja czy właściciela noża?

Niby twoja. Ale jednak Seba pójdzie siedzieć.

Słyszałeś o czymś takim jak niewspółmierne środki przy obronie własnej?

Jeśli ktoś mnie popchnie w autobusie, to mogę go rozstrzelać, bo to jego wina? Pomyśl trochę.
Kiedyś, jak ktoś był debilem, to najwyżej w domu wiedzieli, dziś się dowiaduje o tym cały internet i przypadkowi ludzie zaczynają denerwować. Ot, uroki współczesności.
Ale jednak Seba pójdzie siedzieć.


@mk321: To zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tej sytuacji to ja mogę być patusem, a osoba broniąca się nożem chudą szczapą

Jeśli ktoś mnie popchnie w autobusie, to mogę go rozstrzelać, bo to jego wina? Pomyśl trochę


@mk321: A jak wskoczysz pod autobus to twoja wina czy kierowcy