Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

znajdzcie tego amstaffa i wypusccie przy ance, poldupek jej odgryzie to moze troche oleju wleje sie do jej makowy xD

i taka ameba ma taki sam głos w wyborach jak każdy


@Ravau23: @wypok_wypok: a tak serio, potraficie napisać co ta Anka zawiniła? Czy źle coś napisała?

Ja się mogę podpisać pod tym co napisała i co więcej, mogę to uargumentować - właściciele tych psów nie potrafią odczytywać ich emocji, nie
@maad przeszedłeś takie etapy:
- przejście obok psa = przejście obok Seby,
- zasadzenie kopa w dupę psu = zasadzenie kopa w dupę Seby,
- ??? (wymyśl coś odpowiedniego, np. wsadzenie pięści w gardło psa) = wskoczenie pod autobus.

Mieszasz je ze sobą. Nie mieszaj.

Jeśli w pierwszym przypadku Seba cię walnie (pies cię ugryzie), to jego wina. Bo przecież nic mu nie robiłeś. To nie jest ok, że idziesz sobie ulicą,
czyta się książki a nie psy.


@Ravau23: albo tekst na bilbordzie. To słowo nie oznacza tylko i wyłącznie czytania książek.

To zwierzę. Nie ma żadnej gwarancji w którym momencie może mu odbić


@Ravau23: absolutnie nie. Popatrz na psy służące niewidomym czy niepełnosprawnym. Sam miałem do czynienia z pracującym terierem i nie było nigdy problemu z nim, zawsze atakował obcych na gospodarskiej części podwórka, nigdy nie odbiło mu i nie wpuścił
Mieszasz je ze sobą. Nie mieszaj.


@mk321: Bo żadna sytuacja nie jest 0-1, wszystko zależy od kontekstu. Jak pare miesięcy temu dziecko zostało pogryzione to się okazało że pchało palce przez siatkę na prywatną posesje. Tu masz prawdopodobnie ugryzienie i ucieczke właściela z miejsca. Za miesiąc będziesz miał kolejne ugryzienie które będzie wynikało kompletnie z czego innego

że porównujesz to, że ktoś szedł ulicą i został pogryziony


@mk321: Nic nie
@aarahon: to że nigdy nie odbiło nie oznacza że nie odbije. Ludzie też zdrowi się wydaja a zdarzają się różne przypadki. Nie słyszałem o amstaffie służącemu niewidomym jeszcze
żadna sytuacja nie jest 0-1


@maad sytuacja nie jest 0-1, bo krzywo się spojrzałeś na Sebę i należał ci się #!$%@?. Brevik też bez powodu nie strzelał.

to się okazało


A tutaj się okazało? Co wymyślasz za niestworzone historie? A może to nie był pies tylko wilk? Bo miesiąc temu okazało się, że kogoś pogryzł wilk. A może właściciel był naćpany, bo rok temu w USA, okazało się, że właściciel był ćpunem
@Ravau23: i skoro rasę psa można było odczytać to można było również odczytać że może zaatakować innych ludzi więc właściciel powinien założyć mu kaganiec.
Nie nauczone obcowania z groźnymi psami? A po co? Czy ktoś ma obowiązek przechodzenia kursu obcowania z groźnymi psami?


@mk321: Jak da się przekazać dziecku żeby nie pchać palców do gniazdka czy wbiegać na ulicę to czemu nie przekazać żeby nie dotykać obcego psa, a tym bardziej pchać palców w pysk?

sytuacja nie jest 0-1, bo krzywo się spojrzałeś na Sebę i należał ci się #!$%@?


@mk321 Niekoniecznie, ale jak go
@To_ja_moze_pozamiatam tyczy się wszystkich. Według psiarzy powinno się wszystkich ludzi edukować w szkole na temat zachowania psów. Człowiek powinien zawsze się rozglądać dookoła czy w pobliżu nie ma jakiegoś psa i wtedy nie wykonywać gwałtownych ruchów, nie biec, wiedzieć, że np. jak czekasz na windę i wybiegnie z niej pies to może cię ugryźć, bo przestrzeń przy windzie potraktował jako swoją itp.


@WielkiNos: no ale gdyby to były że dwie lekcje
@dktr: To jest taki dość prosty mechanizm (przynajmniej ja takie przypadki dostrzegam)
Moda na psy rozprzestrzenia się niesamowicie.
Chcesz pokazać jaki jesteś cool, empatyczny i w ogóle super człowiekiem?
Udostępnianie zbiórek na fb (oczywiście dotyczących tylko zwierząt, bo wiadomo zwierzęta są ważniejsze niż ludzie:)
Kolejny krok to zakup psa - rodzinka skacze z radości na spacerach z psiakiem.
Mija max kilka tygodni i widzę przez okno typa po 5 rano jak
pchać palców w pysk


@maad gdzie tu ktoś został pogryziony, bo pchał palce w pysk? No pokaż gdzie.

Nie trzeba uczyć obcowania akurat z psami, żeby nauczyć, że żadnemu zwierzęciu (człowiekowi włącznie) nie warto pchać palców w pysk. Kot, pies, koń, Seba, człowiek - jest i ugryzie.

Ty jednak wnosisz, że trzeba uczyć akurat obcowania z psami. A ja ci powiem, że mam je w dupie. Dla mnie mogą nie istnieć, czemu
Jak klepniesz Sebę w dupę, to może cię rozstrzelać?


@mk321: Nigdzie tak nie napisałem. Strzał w ryj owszem. To samo się tyczy jak będziesz klepał obce kobiety na ulicy, reakcja też będzie nieadekwatna do czynu

Ok, jesteś patusem.


@mk321: A dziękuję

Nie trzeba uczyć obcowania akurat z psami


@mk321: Nie trzeba niczego nikogo uczyć, nikt tego nie sprawdza

Tylko i wyłącznie ty się powinieneś mierzyć i nie mieszać w
reakcja też będzie nieadekwatna do czynu


@maad: no jakoś kobiety nie wbijają sztyletów w brzuch za klepnięcie. A piesek może.

A dziękuję


@maad: dlatego już niedługo groźne psy znikną razem ze swoimi patusami, tak jak gangusy i napady w biały dzień.

dopóki ty nie będziesz dotykał psa bez pozwolenia


@maad: dopóki ty nie będziesz przechodził spocony obok mojego krokodyla, to będziesz miał obie nogi przy dupie.

Ataki psów na