Aktywne Wpisy

Vestor 0
Jeśli mielibyście ładowarkę pod blokiem to byście poszli w elektryka? Prawdopodobnie będę taką miał i zacząłem się zastanawiać nad elektrykiem, bo spalinówki denerwują mnie tym, że źle znoszą jazdę wokół komina.
Pierwsza myśl o elektryku to tesla, ale wielki minus, że nie ma czujników parkowania. Nie wiem jak to da radę w mieście.
#samochody
Pierwsza myśl o elektryku to tesla, ale wielki minus, że nie ma czujników parkowania. Nie wiem jak to da radę w mieście.
#samochody

Bobborewicz +6
Wczoraj w radiu słyszałem, że 63% Polaków popiera #systemkaucyjny , dzisiaj na wykopie czytam o tym -
https://wykop.pl/link/7946839/tylko-9-polakow-chce-rownego-wieku-emerytalnego-wynoszacego-65-lat
Co jest nie tak z nami, Polakami?
#polska #zalesie
https://wykop.pl/link/7946839/tylko-9-polakow-chce-rownego-wieku-emerytalnego-wynoszacego-65-lat
Co jest nie tak z nami, Polakami?
#polska #zalesie





@mirko_anonim: to normalne beciaku
To kto płaci i organizuje jest kwestią umowną, nie ma jakiegoś nadrzędnego moralnego prawa, że macie się dzielić 50/50. Możesz jej powiedzieć czego chcesz, co by Cię uszczęśliwiło, ale jeśli się w tej kwestii nie zgadzacie i jest to dla Ciebie ważne, to poszukaj kogoś innego. Jeśli nie jest to priorytet, to zamknij temat.
Już przegrałeś chłopie.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32