Wpis z mikrobloga

@Bosayerba lubiłem te markę do czasu quiet comfort 2 które nie działały. Dosłownie firma krzak. Zero możliwości sensownego konkatu. Polskie biuro nie odbiera poczty. Po kilku miesiącach udało mi się odzyskać kasę.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer To nie prawda. Zawsze audio krytykuja osoby, ktore najdrozsze mialy glosniki za 100zl. Roznica jest kolosalna miedzy tanim kablem z media mart a chocby melodika pirple rain a co dopiero wyzszymi modelami…
  • Odpowiedz
@yannikto ja mam soniacze 1000 xm3 i jestem zadowolony przy uzytkowaniu amatorskim, mam je gdzies od 2020 r i nadal bateria spoko trzyma, plus bardzo dobre wygluszenie otoczenia (ma to znaczenie jak jezdze metrem lub pociagiem).

Ale ja to amator jestem, bo pewnie da sie w tej cenie wybrac lepiej, ja wybralem po prostu tak troche na chybil trafil.

I jak podlaczylem te sluchawki pod wzmacniacz, zeby sobie pograc to juz wiem,
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: jak szukasz z czegoś studyjnego to polecam bejery do 1k kupisz już fajne słuchawki pod wzmacniacz. No ze słuchawkami jaki z innymi rzeczami nie kupisz idealnych do wszystkiego
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: tylko powiedzmy sobie prawdę, to nie jest cena słuchawek na podstawie ile są warte, ale ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić. Myślę, że cena produkcji słuchawek za 200 a 1000zł to te droższe, to pewnie ich wykonanie kosztuje z 2x drożej obstawiam.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer XDDD widać że masz problemy ze słuchem. Zakup Sennheiser momentum 4 za 1k zł to najlepsza inwestycja jaką zrobiłem od wielu lat. Warte każdej złotówki, za jakość dźwięku, anc i 60h działania na baterii
  • Odpowiedz
@yannikto nie wiem jak ten beyer bo nigdy na uszach nie miałem ale xm4 biło na tamten czas wszystko co było z anc a w xm5 ponoć to jeszcze poprawili a dźwięk z xm4 w tej klasie słuchawek też uważam że był w topce
  • Odpowiedz