Wpis z mikrobloga

@biaukowe: #!$%@? tak byo, szczególnie ne specce, gdzie stawka wynosi obecnie jakieś 5000 zł xDD Prędzej dentyści, ale też nie ma tak dobrze. To stawka średnio po ok. 5 latach pracy.
  • Odpowiedz
@biaukowe: Nigdy nie wierz w bzdury, że w medycynie trudno o dobry hajs. Siostra jest okulistką i już na specjalizacji dorabiała sobie prywatnie za 300 zł/h i więcej, jeśli akurat miała zabiegi. Oczywiście pracowała dłużej niż standardowe 40 godz. w tygodniu, ale możliwość była i prywatnie wcale nie musiała robić nie wiadomo ile, żeby dobrze zarabiać. Po specjalizacji w miesiąc lajtowo ma kilkadziesiąt tys. (zależy też od tego, ile się trafi
  • Odpowiedz
  • 3
@romyy: ja nie jestem debilem żeby wierzyć w lekarskie bajki. z kolei oni też nie są takimi debilami jak programiści, żeby ogłaszać wszystkim jak to mają dobrze, więc idą w zaparte bez wstydu ile mogą.
  • Odpowiedz
@biaukowe: Wszystkie informacje na temat zarobków lekarzy są publiczne w ustawie także nie wiem skąd ty bierzesz kwoty 30k. Lekarz rezydent zarabia w tym momencie koło 7500 a w połowie rezydentury dostaje podwyżkę do 7800. Jak wiesz gdzie dają 20-30k za pracowanie mniej niż 40h w tygodniu daj znać.
Edit. Oczywiście kwoty burtto.
  • Odpowiedz
@romyy: wyskoczyłeś z przykładem trochę z dupy. Akurat okulistyka obok dermatologii i endokrynologii to od dawna "złoty kran" medycyny. Są jeszcze inne specjalizacje, które słabo przędą poza publicznymi placówkami i nie są tak dochodowe. Znam też neurologów, którzy wbrew wszelkiej logice pracują tylko w szpitalu za marny sos i w 3 osoby ciągną duży oddział. Czy to dobrze o nich świadczy? Nie wiem
  • Odpowiedz