Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: kto niby tak ma xd?

realnie jak tyle lat chodzę po tym świecie to takie coś na oczy widziałem z 3 razy i to tylko dotyczyło typka z topki o specyficznej, niespotykanej urodzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na pewno facet musi być wyzwaniem dla kobiety żeby taka sytuacja zaszła, tzn. Facet nie może być simpem, pantoflem, czy wyznawać miłość na pierwszej randce. Oczywiście nie znaczy to, że nie może zachowywać się jak dżentelmen, właśnie jest to wskazane, ale z umiarem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tylko same rzadziej podrywają pierwsze, bo nie wydaję się osobą z ang. "approachable", ale i tak czasem siedzę sobie gdzieś to jakaś (z reguły bardziej zdesperowana) zagada. Natomiast często dają znaki, podchodzą blisko, patrzą się 15 razy na mnie odwracając głowę, bawią się włosami tylko nigdy nie działam na tych znakach. - chyba źle, ale no
  • Odpowiedz
właśnie jest to wskazane, ale z umiarem.


@default1: ta z umiarem, bo mnie czasem zapraszali i przesadziłem z żartami, nie wiedziałem że są takie delikatne - ale trudno ja i tak często obrażam najbliższych to muszą się przyzwyczaić :D
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nigdy nie zaprosiłam żadnego faceta na randkę i tego nie zrobię , a dlaczego ? Bo jestem konserwa i uważam że to możczyzna musi zrobić pierwszy krok , ja nie z tych postępowych
  • Odpowiedz