Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. JEstem na wykopie od lat (eh) i znów mam konto.
Pytanko do pośredników #nieruchomosci i właściwie do wszystkich. Mam nieruchomość w Lublinie na dobrej dzielnicy. Jest to część domu wielorodzinnego. MIeszkania mają po 150m i są tylko 3 księgi. Chcę to sprzedać. Jak to zrobić? Jest szansa sprzedaży tak dużych mieszkań? Czy może podzielić je na mniejsze mieszkania po 70m i próbować sprzedać jako udziały? Fajne miejsce, garaże parkingi, blisko centrum i nie wiem jak to rozdysponować. Lepiej sprzedać po remoncie czy przed? A może sprzedać cały dom ponad 400m mieszkalnych plus użytkowe. Jeśli tak to jak znaleźć na to inwestora?
Dzięki za info.
#nieruchomosci #flipmieszkania #domy #lublin #inwestycje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzlowiekwWarszawie: Sprzedasz całość bez problemu. Zrób ogłoszenie na jakimś olx itp. serwisy. Ai staraj się omijać biura nieruchomości, nie dość że będą chciały zedrzeć z Ciebie, to jeszcze z kupującego, plus ich "praca" to często czekanie na gotowe.
  • Odpowiedz
@CzlowiekwWarszawie: jeżeli jesteś zainteresowany mogę dać Ci na PW namiar do osoby, która prawdopodobnie co najmniej z zaciekawieniem usłyszałaby co masz na sprzedaż, ponieważ jego firma inwestuje w takie nieruchomości.
  • Odpowiedz