Wpis z mikrobloga

Tez macie tak, że z wiekiem co raz mniej ciągnie was do alkoholu?
Jak pomyślę, że następnego dnia będę się czuł fatalnie to wolę nie pić, żeby ranio wskoczyć na rower czy porobic coś fajnego.

#alkoholizm #alkohol
  • 310
  • Odpowiedz
@fatoom87 ja też tak mam, nigdy nie piłam jakiś dużo, ale teraz zdecydowanie jakość > ilość i bardziej smakuję alkohol jeśli już w ogóle go spożywam. Chwilowo jednak nie mogę i nieprędko się to zmieni :p
  • Odpowiedz
@fatoom87 tak samo. Raz, że mam małe dziecko i w związku z tym obowiązki. Dwa, że po przygodzie onkologicznej staram się żyć zdrowo, zmieniłem dietę i uprawiam sport. Trzy, że są bezalkoholowe zamienniki moich niegdyś ulubionych napojów alko i jeśli mam np. napić się piwa czy prosecco, to wezmę bezalko – smak dobry, funkcja towarzyska spełniona, mniej kalorii i na następny dzień nie wpływa na samopoczucie.
  • Odpowiedz
@fatoom87:
Kiedyś robiłem 0.7L tygodniowo whisky, teraz to tyle w miesiąc zrobię.
Piwko lubię wypić tylko jak jest ciepło, jak czuje się odwodniony, przy jakimś koszeniu trawy czy coś.

Kiedyś lekki kac był akceptowalny, teraz to nawet lekki kac jest beznadziejny i szkoda mi życia na niego
  • Odpowiedz
Tez macie tak, że z wiekiem co raz mniej ciągnie was do alkoholu?


@fatoom87: typie, 33 lvl, gówniak i powiem ci tak- jak tylko pomyśle o tym, że miałbym sie z kumplami #!$%@?ć w hehe pionteg to mną trąca na to co czekało by mnie w sobote rano.

co do ilości spożywanego alko to tak- teraz raz na miesiąc/dwa wypije max 3 piwa, albo jakieś łiski z kolo, wódeczka nie za
  • Odpowiedz
  • 95
nawet tzw. haj jest #!$%@? i trwa parę minut.


@onepnch: nie mówię, że alkohol jest super (bo nie jest), ale chyba w życiu próbowałem innego alkoholu, niż ty. Parę minut? Mówisz o haju po redsie malinowym?
  • Odpowiedz
@fatoom87: ja sie jakoś rok czy dwa lata temu zacząłem okropnie czuć po alkoholu, a wcześniej mogłem chlać nawet litra solo :/. Teraz 3-4 drinki, nawet sie nie upije a potem masakra
  • Odpowiedz
@fatoom87: U mnie już prawie 10 lat bez jakiegokolwiek alkoholu, nawet piwa czy szampana i nigdy w życiu nie czułem się lepiej. Naprawdę nie warto truć się tym gównem
  • Odpowiedz