Wpis z mikrobloga

Jakieś mięso pod picie, burger itp? Okolice dworca lub Czasoprzestrzeni.
Jadę jutro na #beergeekmadness i muszę wszamać coś wcześniej, żeby się za bardzo nie porobić, zwłaszcza, że wracam nocnym pociągiem XD
Póki co namierzyłem Małe co nieco koło dworca. Oceny dobre, ale wygląda trochę podejrzanie.
#jedzenie71 #wroclaw
  • 14
  • Odpowiedz
@dondon:

𝗟𝗶𝘀𝘁𝗮 𝘄𝘆𝘀𝘁𝗮𝘄𝗰𝗼́𝘄 𝗴𝗮𝘀𝘁𝗿𝗼 𝗼𝗯𝗲𝗰𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗻𝗮 𝘄𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝘂:
Thali,
Solleim,
Walenty Kania „Kuchnia dla Odważnych” (Nerki z królika, flaki wołowe, przeponę wołową, mózgi świńskie, uszy świńskie, skwarki ze świni (mangalica), tatar z konia, kiełbasę z sarny, kiełbasę z konia.)
Żeberka!
Krasnolód,
Etno Cafe,
Sernica Dolnośląska,
Giro Pizza
Randori Ramen i Chao Bao
Johny Walker
  • Odpowiedz
  • 0
@acidn: Gastro na jakiejś imprezie oznacza: długie kolejki, wyższe ceny, mniejsze porcje też by mnie nie zszokowały. Tam mogę zjeść jak stwierdzę, że czas na przerwę. Byłem raz na BGM, jeszcze w Zaklętych rewirach to chyba godzinę czekałem na burgera i #!$%@?łem, że kończą się piwa, które chce :P No i nie widzę burgerów na liście.
  • Odpowiedz
  • 1
@dondon Pod halą stulecia we wtorek stały już food trucki jakieś, alento ryzyko czy na pewno bedą dziś.
Po drodze masz el gordito na grunwaldzie, to chyba jedyny sensowny strzał bezpośrednio na trasie. Ale jeśli masz chwilę zapasu do startu eventu, to skocz do "u wędzonych" na szewskiej, koniecznie wybierając pastrami. A jeśli ma to być hambuks to Texico albo Rebro.
  • Odpowiedz
@dondon: chyba czas przewartościować swoje życie, zająć się poważnymi rzeczami jak rodzina, dom, dzieci, a nie bzdurami i wyrywać włosy z głowy z powodu bułki z mięsem i piwa. Są istotniejsze sprawy w życiu, byc może kiedyś to dostrzeżesz
  • Odpowiedz