Wpis z mikrobloga

Ogolnie czuje, ze 8 dnia kwietniowego cos we mnie peklo

Pękła nadzieja i wiara w to, ze jakas partia stawia interesy narodu ponad swoje
Wszyscy są tam w stanie sie sprzedac, sprzedają się ci na lewicy (Pawłowska, Kukucki), sprzedają się na prawicy

A Tusk chyba już dogonił Morawieckiego w bezczelnym kłamaniu i waleniu farmazonów

Przysiągłem sobie, że juz nigdy nie zagłosuje na nikogo z ugrupowań, które są obecnie w sejmie

Mozecie potraktowac to jako wysryw, ze ten jeden glos nikogo nie obchodzi, ale czuje, ze znajdzie sie duzo wiecej takich osob jak ja

#nieruchomosci
  • 19
@makamele: Dlatego takie decyzje podejmowane są na krótko po wygranej. Politycy liczą na to, że rozgoryczenie minie Ci za 4 lata.

Weź też pod uwagę, że cała masa ludzi świętuje właśnie nadchodzący, półdarmowy kredyt na klitkę za Twoje podatki. Oni zagłosują na KO.

Najwyraźniej z badania rynku im wyszło, ze ta grupa jest liczniejsza, niż poszkodowani.
@makamele: a ja jako skrajny wolnorynkowiec mam z tego ubaw. Teorie dawno zmarłych ekonomistów wyszły z kąta i zdzieliły naiwniaków w łeb. xD. A ile wysrywów przez te lata się odczytałem o "nowej ekonomii". Kuźwa, zawsze kończy się tak samo ale ludzie nic się nie uczą i liczą na kapitana państwo
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.