Wpis z mikrobloga

@sprytny-wegorz: tu kazdy musi przejsc swoj cykl, jeszcze wroca czasy jak beda natana wychwalać pod niebiosa. Przypomnijcie sobie ile razy ferrari był tu kamieniowany a po każdej większej zadymie wracał do łask (przynajmniej tymczasowo). Tak to sie tu kreci. Ja tam twardo trzymam natana na profilowym bo dostarczyl mi wtedy duzo rozrywki i mimo ze aktualnie mam go za smiecia to nie wstyd mi
@sprytny-wegorz 3 federację na raz?? A jakie dymy z nim mailaes w Prime? Co najwyżej ciągnął 2, ale to farmazon, który kłamał że kanał Frik jest niczyj I który farmazonie w stylu Farmazeusza, I zapowiedzi "tajemniczczychnewsow które rozwalą internet" " a potem ustawia ig na prywatny i okazuje sie że nic ciekawego nie ma
@essos: No i uważam, że to wina odbiorców którzy wierzą w to #!$%@?. Odkąd marcoń pojawił się we freakach to dał się poznać jako atencyjny odklejus więc jakiekolwiek oczekiwania względem niego powinny być automatycznie zaniżone. I okazał się być fajną niespodzianką, z zupełnie bezpłciowego #!$%@? wykreował się ciekawy zadymiarz temperujący szelige czy innego denisa.
Farmazony dało się wyczuć w pierwszym kontakcie z tą osobą więc nie wiem czemu ludzie założyli, że