Wpis z mikrobloga

Za dzieciaka w moim bloku z wielkiej płyty który pierwotnie miał klatki schodowe z dwóch stron przerobiono jedną stronę (na całej długości bloku, 4 albo 5 klatek) na pokoje do mieszkań które się tam znajdowały. Na jakich zasadach nie wiem ale mój pokój to właśnie taka ex klatka schodowa była XD tylko miał ja wiem, z 1,5 metra szerokości i z 4 długości? Raczej nie więcej. A przez okienko widok na dawne
  • Odpowiedz
Slowo klucz to "unikalne". Ale tutaj slowo unikalne ma dwojakie znaczenie. 1 wsze, lepiej , zebys uniknal, 2 .Tak rzadko spotykane i wyjatkowe, ze biere w ciemno.
  • Odpowiedz
@mickpl: to nie jest klatka schodowa. Tak się składa, że mam tam podobne mieszkanie, kupione w 2014 tylko z dodatkowym pokojem, a nie kawalerke. Wszystkie mieszkania w tej kamienicy na parterze mają taki układ i taką antresole - to nigdy nie była klatka schodowa. Budowane w latach 50, na wzór części przedwojennej, która tam jeszcze stoi. Tylko ono jest fatalnie wykończone -> od lat 50 nikt tam specjalnie nic nie zmieniał.
  • Odpowiedz
@mj_computer: widok w okna nie urywa, ale to jest tył biedronki - opcja 3 minuty na zakupy nie jest taka zła. Jak się stamtad wyprowadziłem to bardzo mi tego brakowało.
  • Odpowiedz