Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej utwierdzam się, że to jest najbliższe mojej przypadłości:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Androgynia

Odkąd weszła cala gender propaganda to tylko namieszała, a androgynia to dużo starsze pojęcie. Nie jestem żaden gender fluid, czy innym dziwadłem, w obecnej chwili uważam zresztą że genderyzm to z grubsza, najogólniej rzecz ujmując, pranie mózgu działające na ogromną szkodę olbrzymiej ilości ludzi, szczególnie młodych. Warto obejrzeć sobie dokument „What Is a Woman?”, którego próżno szukać na filmwebie, ciekawe dlaczego... Cenzura prewencyjna? Gdzieś to już było u tych wyjątkowo lewoskrętnych 😉 W dokumencie tym, jeden bodaj psychiatra, czy seksuolog, nieistotne, mówił że zachowania te są związane z temperamentem, a nie z wyimaginowanymi płciami. To dla mnie punkt wyjścia w ocenianiu samego siebie 🙂 Polecam się zapoznać.

W skrócie - za stary jestem na takie głupoty ;d I całe szczęście w Japonii, z którą wiążę swoją przyszłość, to się słabo przyjmuje (jeszcze). To nie tak, że Japończycy to ksenofobi, wręcz przeciwnie. Tam po prostu nie ma wtrącania się w życie innych, zupełnie co innego niż papka, którą serwują nam do zarzygania zachodnie media. Ludzie mają tego powoli dość, budzą się, i bardzo dobrze. Czas najwyższy.
#lgbt #teczowepaski #femboy #psychologia #seksuologia
  • 76
  • Odpowiedz
  • 0
@PetitFifiLaFume: fajny to taki wniosek poparty praktycznie niczym, bo strzępkiem informacji, które da się wyczytać z tego wpisu. Powiedzieć, że to komiczne, to jak nic nie powiedzieć. Nie masz pojęcia ile researchu robiłem, jak zachowywałem się przez całe lata, jakie eksperymenty uskuteczniałem sam na sobie, o czym i w jaki sposób rozmawiałem z różnymi ludźmi w różnym stadium "tranzycji" bądź innych przejawów mniej lub bardziej związanych z tym całym genderowym światkiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomek001Hej: od lat uznaję Junga za odklejeńca, ale widzę że to taki mój mechanizm obronny (racjonalizacja) - ciągnie mnie do jego myślenia, choć zapieram się przed nim rękami i nogami, bo oznacza to zburzenie mojej ateistycznej wizji świata :) Gdy tylko wyznawany przeze mnie empiryzm i wynikający z niego twardy determinizm, zacznie zamieniać się w natywizm (aprioryzm), zburzy to fundamenty osoby, na którą wyrastałem przez wiele lat. Do czego zmierzam -
  • Odpowiedz
@tamagotchi: opinię opieram na twoim wniosku że Matt Walsh (facet znany z obrony lekkiej pedofilii i wypowiedzi o tym że katastrofą jest że 15 letnie dziewczyny marnują czas w szkołach zamiast rodzić dzieci na szczycie swojej płodności) jest autorytetem w sprawach płci a reszta to genderowe szaleństwo i lewacka cenzura. Dziwnym trafem nim pojawiło się genderowe szaleństwo i lewacka cenzura przez 120 lat standardem była uwielbiana przez konserwatystów terapia konwersyjna, czasem
  • Odpowiedz
  • 0
@PetitFifiLaFume:

twoim wniosku że Matt Walsh (facet znany z obrony lekkiej pedofilii i wypowiedzi o tym że katastrofą jest że 15 letnie dziewczyny marnują czas w szkołach zamiast rodzić dzieci na szczycie swojej płodności) jest autorytetem w sprawach płci a reszta to genderowe szaleństwo i lewacka cenzura.

Zmanipulowana insynuacja. Nie kojarzę tej osoby z żadnej innej aktywności poza wspomnianym wyżej dokumentem. Nie uznaję tej osoby za autorytet w żadnej dziedzinie. Więc
  • Odpowiedz
@tamagotchi: No i spoko. Żyj sobie w przekonaniu że masz wszystko rozcykane i wszystko ci się trzyma kupy i jest oparte na głębokim researchu i eksperymentach a wszyscy inni uprawiają genderowe szaleństwo i szuruburu i oceniaja ciebie przez pryzmat niczego bo jesteś nierozumiany a ich opinie to gówno.

Daj znaka jak zaczniesz pisać na r/honest_transgender swoje odkrycia naukowe. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@PetitFifiLaFume:

Żyj sobie w przekonaniu że masz wszystko rozcykane

Nie posiadam takiego przekonania. Ale w mojej ocenie brnięcie w to tęczowe szaleństwo to proszenie się o rozwój i pogłębianie zaburzeń psychicznych. Wybacz, ale to nie dla mnie :) Sekta LGBT zrobiła z kolorów tęczy coś podobnego, co zrobili naziści ze swastyką. Ja lubię kolory, lubię tęczę, nawet jak widzę te tęczowe flagi, nie mam myśli, by je opluwać. Niestety wielu ją
  • Odpowiedz
  • 0
@kondziu96 rozumiem, że to przejaw tej lewicowej polityki miłości? Przeczytaj mój poprzedni komentarz i zastosuj do swojej wypowiedzi. Ad personam już na wstępie wyjątkowo marnie świadczy o twoim poziomie dyskusji. Takimi wypowiedziami przyczyniasz się tylko do budowy obrzydzenia do waszego światopoglądu. Brawo, oby tak dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@vitovia coś ci się wołanie chyba pomyliło :) kumasz ideę mikrobloga? Więc jak coś nie pasuje - zapraszam wypier...ać :) a jak chcesz podyskutować, to przedstaw jakieś sensowne argumenty, a nie wpis mi tylko zaśmiecasz
  • Odpowiedz
@tamagotchi: a widzisz, faktycznie mi się pomyliło, bo mialo byc do petitfifi. Ale twoja odpowiedź właśnie pokazała na jakim jesteś poziomie z psycha.
Miłego dnia
  • Odpowiedz
  • 0
@vitovia okej. To co ci się odnośnie poziomu mojej psychy ukazało w twojej głowie to całe szczęście tylko obraz twojego autorstwa. Postaraj się na przyszłość być mniej ogólnikowy i pisać konkretnie, co masz na myśli, to ułatwi dyskusję z potencjalnymi rozmówcami, serio! Bo na tę chwilę nie ma się do czego odnieść. Trzymaj się :)
  • Odpowiedz
Chciałem zrobić cytat cytatu który użyła petit. Przez nieuwagę wysłałem do Ciebie a Ty mi z #!$%@? wyskoczyłeś. Trzeba hamować nerwy :) Pozdrowko
  • Odpowiedz
@vitovia: bardzo mi się podoba że to ja jestem tą która musi dorosnąć a nie osoba która reaguje na wszystko emocjolnalnie, stosuje wyparcie i pisze te swoje elaboraty jak to na pewno nie została odpowiednio zrozumiana.

No cóż, wykop :)
  • Odpowiedz
Warto obejrzeć sobie dokument „What Is a Woman?”,


@tamagotchi: Obejrzeć dokument w którym twórca dokumentu mysli że milion dzieciaków jest na hormonach XD Jak w najbardziej progresywnym kraju USA jest ich pare tysiecy czy tam paredziesiat, juz nie pamiętam, a co dopiero w pozostałych regionach świata
https://www.youtube.com/watch?v=N2lG7Y_8bVU

Reszty nawet nie czytam bo jak zaczynasz od tego gównodokumentu to wiem ze nic nie masz do wniesienia xD
  • Odpowiedz