Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej utwierdzam się, że to jest najbliższe mojej przypadłości:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Androgynia

Odkąd weszła cala gender propaganda to tylko namieszała, a androgynia to dużo starsze pojęcie. Nie jestem żaden gender fluid, czy innym dziwadłem, w obecnej chwili uważam zresztą że genderyzm to z grubsza, najogólniej rzecz ujmując, pranie mózgu działające na ogromną szkodę olbrzymiej ilości ludzi, szczególnie młodych. Warto obejrzeć sobie dokument „What Is a Woman?”, którego próżno szukać na filmwebie, ciekawe dlaczego... Cenzura prewencyjna? Gdzieś to już było u tych wyjątkowo lewoskrętnych 😉 W dokumencie tym, jeden bodaj psychiatra, czy seksuolog, nieistotne, mówił że zachowania te są związane z temperamentem, a nie z wyimaginowanymi płciami. To dla mnie punkt wyjścia w ocenianiu samego siebie 🙂 Polecam się zapoznać.

W skrócie - za stary jestem na takie głupoty ;d I całe szczęście w Japonii, z którą wiążę swoją przyszłość, to się słabo przyjmuje (jeszcze). To nie tak, że Japończycy to ksenofobi, wręcz przeciwnie. Tam po prostu nie ma wtrącania się w życie innych, zupełnie co innego niż papka, którą serwują nam do zarzygania zachodnie media. Ludzie mają tego powoli dość, budzą się, i bardzo dobrze. Czas najwyższy.
#lgbt #teczowepaski #femboy #psychologia #seksuologia
  • 76
  • Odpowiedz
  • 0
@SirSherwood: sugerować mi, że nie rozumiem konceptu wstydu 😅
Ciekaw jestem co jeszcze "ciekawego" na temat mojej osoby jesteś w stanie sobie uroić. Ale faktem jest, że mocno ograniczyłem to uczucie, bo często jest bezsensowne. Sztuka to równowaga, jak we wszystkim.

Tak w sumie nie bardzo jest się do czego dalej odnieść. Nie obchodzi mnie zbytnio kim jesteś, czym się zajmujesz, kim są twoi klienci, jak cię postrzegają i czy musisz,
  • Odpowiedz
@tamagotchi: No tak jako dziennikarz możesz kłamać i zadowolić swoich klientów, kogo obchodzi prawda, prawda? xD Musisz po prostu sprzedać dokument, a to że sprzedajesz mit i fałsz to już nieważne. Miło sie prezentujesz ze swoimi poglądami czyli kłamać można wstydu nie trzeba czuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@SirSherwood: nie wiem czy mi się chce dalej dyskutować z kimś, kto od razu swoją mylną interpretację tego, co piszę, bierze za pewnik i tworzy sobie w głowie ciągle urojoną rzeczywistość. Szkoda mi na to życia, serio :) Marny z ciebie dyskutant, wierzę że przedsiębiorca przynajmniej lepszy ;)
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Kolejny co wmawia innym, że transseksualizm to wymysł.

Dyskomfort związany z cielesnością odczuwałam jeszcze na długo przed wkroczeniem w świat wymiany światopoglądami.

Przez cały okres dojrzewania starałam poradzić sobie z tym problemem na alternatywne sposoby, zaprzeczenie, psycholodzy, psychiatrzy. Wszystko to co "zaleca" prawica.

Ostatecznie ukojenie odnalazłam dopiero po latach terapii hormonalnej i zabiegów, które sprawiły, że w końcu czuję się dobrze sama ze sobą, rozpoznawana na ulicy jako kobieta.

A
  • Odpowiedz
  • 0
@ramenowy_kotek chyba nie napisałem nigdzie wprost, że to kompletny wymysł. Problem leży w tym, że ludzie z trudną sytuacją życiową, dzieciństwem, relacjami rodzinnymi i pod wpływem wielu innych czynników zbyt łatwo do tego lgną i dają łatwo się mamić. Zniewieściali faceci to nie jest coś, co istnieje odkąd gender stało się modne :) było takich mnóstwo tysiące lat temu.

W mojej ocenie wymaganie, aby otoczenie uznawało kogoś za kobietę lub mężczyznę tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@ramenowy_kotek: no i jeszcze jedno - skoro jesteś osobą przekonaną o całkowitej słuszności swoich wyborów, to nie znajduję żadnego uzasadnienia ku temu, aby w twoim położeniu czytać taki wpis a tym bardziej dyskutować. Jeżeli to robisz, to znaczy że masz wątpliwości :) Zawsze uważałem, że jeżeli ktoś jest mocno przekonany o swojej racji, to nic nią nie zachwieje i nie będzie na to reagować. Ale uważam też, że w życiu należy
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Skoro mam dosyć notorycznego sugerowania ludziom, że są "dziwadłem", i zawieram w tej sprawie głos, to oznacza że nie jestem pewna swoich wyborów?

Starasz się dobierać słowa niczym uczony filozof, która pozjadał wszystkie rozumy, lecz Twoje argumenty zatrzymały się na poziomie przedszkolnym.

A próba podważania wiarygodności rozmówcy na poziomie "odpowiedziałaś, więc boli :)" jest tego idealnym przykładem. Naprawdę, szkoda słów.
  • Odpowiedz
  • 0
@ramenowy_kotek

Starasz się dobierać słowa niczym uczony filozof, która pozjadał wszystkie rozumy

Te słowa to sofizmaty, a tymi filozofami są sofiści. Wiele się jeszcze musisz nauczyć by sobie z tym radzić 😘
  • Odpowiedz
  • 0
@ramenowy_kotek: wiesz no, kotku, coś ci pokażę - jakiś czas temu oglądałem materiał pyta.pl z parady rowności 2022. Pomijając już co myślę o ogólnym obrazie, pojawia się tam imo trochę ciekawych i wartościowych dla mnie rzeczy. Zabawne jest też to, że jak tego szukałem na YT (nie będąc pewien, z którego jest to roku), to YT pamiętał, na czym się zatrzymałem, bo zainteresował mnie wyraźnie akurat jeden "wywiad", od 21:35:
https://youtu.be/e4pC671LovY?t=1295
  • Odpowiedz
@tamagotchi: o mój boże, kto jest na tyle naiwny by traktować pyta.pl jako wiarygodne źródło xd.

..Tylko widzisz - gdyby to była "zwykła" dziewczyna o podobnym wyglądzie, byłaby jedną z wielu. A paradowanie z flagą LGBT na piersi daje jej atencję. I o to często takim ludziom chodzi. O zwrócenie na siebie uwagi..

XXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
Co za dzban.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrak ale o co ci chodzi? Jakie źródło :D? Nie oglądam ich. Widziałem w życiu kilka ich filmów, wkurza mnie ich podejście. Co chcesz teraz powiedzieć? Że wszyscy ludzie na tym filmie to podstawieni aktorzy xD?

Na ad personam nawet nie będę reagował. Jesteś kolejną osobą działającą na szkodę LGBT.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrak I po co to robisz, chcesz zwrócić na siebie uwagę, bo normalni ludzie tobą gardzą? Ludzie na ulicy patrzą na ciebie ze wstrętem i szukasz u mnie atencji? Szkoda że w tak beznadziejny sposób.
  • Odpowiedz
@tamagotchi: jesteś dzbanem, jeżeli wierzysz w bzdury, które piszesz xd.

..Ludzie na ulicy patrzą na ciebie ze wstrętem i szukasz u mnie atencji? ..

Nie mierz ludzi swoją miarą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrak:

Nie mierz ludzi swoją miarą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

haha ;d sofista z mlekiem pod nosem się znalazł, nie wezmę cię nawet na ucznia, piszesz zbyt prymitywnie i nie widzę w tobie żadnego potencjału, przykro mi
  • Odpowiedz