Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej utwierdzam się, że to jest najbliższe mojej przypadłości:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Androgynia

Odkąd weszła cala gender propaganda to tylko namieszała, a androgynia to dużo starsze pojęcie. Nie jestem żaden gender fluid, czy innym dziwadłem, w obecnej chwili uważam zresztą że genderyzm to z grubsza, najogólniej rzecz ujmując, pranie mózgu działające na ogromną szkodę olbrzymiej ilości ludzi, szczególnie młodych. Warto obejrzeć sobie dokument „What Is a Woman?”, którego próżno szukać na filmwebie, ciekawe dlaczego... Cenzura prewencyjna? Gdzieś to już było u tych wyjątkowo lewoskrętnych 😉 W dokumencie tym, jeden bodaj psychiatra, czy seksuolog, nieistotne, mówił że zachowania te są związane z temperamentem, a nie z wyimaginowanymi płciami. To dla mnie punkt wyjścia w ocenianiu samego siebie 🙂 Polecam się zapoznać.

W skrócie - za stary jestem na takie głupoty ;d I całe szczęście w Japonii, z którą wiążę swoją przyszłość, to się słabo przyjmuje (jeszcze). To nie tak, że Japończycy to ksenofobi, wręcz przeciwnie. Tam po prostu nie ma wtrącania się w życie innych, zupełnie co innego niż papka, którą serwują nam do zarzygania zachodnie media. Ludzie mają tego powoli dość, budzą się, i bardzo dobrze. Czas najwyższy.
#lgbt #teczowepaski #femboy #psychologia #seksuologia
  • 76
  • Odpowiedz
  • 0
@vitovia czekaj, co :D? Czy wy mi sugerujecie, że ja coś piszę w nerwach i muszę je hamować? To kolejna tania zagrywka mająca tworzyć obraz niezrównoważenia psychicznego oponenta w dyskusji i tym samym dewaluować wszystko to, co pisze.

Misie kolorowe (( ͡º ͜ʖ͡º)) jedynymi, którzy mogą się tu serio denerwować jesteście wy, których ten temat bezpośrednio dotyczy. Nie wiem jak kolega @vitovia ale @PetitFifiLaFume dotyczy to na
  • Odpowiedz
  • 0
@PaniElizabeth34 i znów ad personam. Przecież to żenada, chociaż postarajcie się napisać coś z czym można jakkolwiek dyskutować. Bo jedynie utwierdzacie trzeźwo myślących ludzi w przekonaniu, że jesteście zbiegowiskiem odklejeńców, których wyjaśnić łatwiej niż zabrać dziecku cukierka. Współczuję, serio.
  • Odpowiedz
  • 0
@PaniElizabeth34 a jednak tu siedzisz i smrodzisz dalej swoimi wysrywami nie wnosząc kompletnie nic konstruktywnego do dyskusji. Tak bardzo ci to zwisa, oj tak :(

normalsowi to zwisa i powiewa czy ktoś ubiera zako czy spodnie

Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, bo nie to, jak kto się ubiera, jest tematem tego wpisu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@PaniElizabeth34 robi to innym krzywdę taką, że każe administracyjnie nazywać biologicznych mężczyzn kobietami (i oczywiście na odwrót), przez co te osoby mają dostęp go aktywności zarezerwowanych dla konkretnej płci. Począwszy od łaźni i toalet, na robieniu śmietnika z rekordów sportowych kończąc. Ten clown world całe szczęście powoli się sypie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@PaniElizabeth34 a ilu mężczyzn "zmienia płeć" tylko by iść na późniejszą emeryturę, to mogę jedynie zgadywać ( ͡º ͜ʖ͡º) jakiś czas temu zetknąłem się z przypadkiem kolesia, który dwa razy zmieniał PESEL by unikać długów i odpowiedzialności karnej. Cyrk.
  • Odpowiedz
  • 0
@PetitFifiLaFume

No cóż, wykop :)


I kolejna tania zagrywka z wrzucaniem wszystkich użytkowników jakiegoś serwisu do jednego worka. To samo z dzieleniem świata na "wykopków" i "nie wykopków". Szczerze wam współczuję, jak wasz niski poziom rozumu sprawia, że jesteście zwykłymi pionkami do popychania na tej korporacyjnej szachownicy. To nie wina człowieka, że urodził się głupi, jesteście jedynie ofiarami tego, że pieniądz rządzi tym światem. I albo się obudzicie albo nie. Szczerze życzę
  • Odpowiedz
  • 0
@SirSherwood

Reszty nawet nie czytam bo jak zaczynasz od tego gównodokumentu to wiem ze nic nie masz do wniesienia xD

A sobie nie czytaj, człowieku :D Mi tym nie szkodzisz, co najwyżej oszczędzasz mi potencjału odpierania idiotycznych argumentów i demaskowania tanich zagrywek. Taką ignorancją szkodzisz jedynie sobie 💁

Mnie ta dyskusja jedynie utwierdziła, jaka odklejka rządzi światem LGBT. Jest gorzej niż myślałem. Ale to zresztą widać gdy poobserwuje się co się dzieje
  • Odpowiedz
  • 0
@SirSherwood jeżeli jest tak jak piszesz, to znalazłeś jeden błąd. Jeżeli to dla ciebie świadectwo, że cały dokument jest bezwartościowy, ignorując tym samym wywiady z lekarzami i resztą ludzi z szerokiego spektrum poglądów - od skrajnie wspierających transpłciowość do stanowczo ją negujących, to jak to nazwać? Bo to coś więcej niż zwykła głupota. Ale skoro chcesz mieć klapki na oczach, proszę bardzo. Jesteś tutaj jedyną osobą spośród nas dwóch, która na tym
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Ogladałem ten dokument i to było gówno a nie dokument xD Ogladałem jak wyszło wiec już nie pamietam wszystich absurdów, jak np pytanie murzynów w afryce o to kim jest kobieta, czyli ludzi z kompletniego innego kregu kulturowego i w kompletnie innej strukturze społecznej i kompletnie na innym poziomie cywilzacyjnym xD
I tak, jeśli AUTOR dokumentu nie ma pojęcia o podstawowych sprawach związanych z swoim dokumentem to tak XD Cały
  • Odpowiedz
  • 0
@SirSherwood
Jeszcze coś.

Mi by było wstyd na ulicy sie pokazac gdybym (...)


Tu utnę bo nie ma znaczenia, co jest dalej. To zdanie uwydatnia jaki masz zakrzywiony sposób pojmowania rzeczywistości. Zakrzywiony w sposób fundamentalny.

Ludzi na ulicy nie obchodzi kim jesteś. To nie jest światowej sławy celebryta, który stoi za jakimś olbrzymim skandalem, by musiał obawiać się, jaki obraz jego osoby funkcjonuje w głowach ludzi na ulicy. Czy ja w tym
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Nie, to sie nazywa godnośc i rozum człowieka, ja wiem że są ludzie jak ty czy Walsh bez wstydu, ale normalni ludzie sie wstydzą jak #!$%@?ą fuszerke w robocie. No ale spoko dalej bron nieznajomości Walsha w sprawie dokumentu które robił i dalej twierdz ze spoko dokument jak pyta murzynów w afryce czy nie ma pojecia ile dzieciaków jest na hormonach xD
  • Odpowiedz
  • 0
@SirSherwood i zobacz jakie ty sobie bzdury tworzysz w tej swojej głowie.

normalni ludzie sie wstydzą jak #!$%@?ą fuszerke w robocie

Ale przed kim? Przez zbieraniną randomów na ulicy? Myślisz że choć 1% ludzi, których mija w swoim życiu zna ten dokument i że wszyscy oni mają do niego tak skrajnie negatywne podejście, jak ty?

Ale ok, żałóżmy nawet że tak jest. I co dalej? Uważasz że ludzie nie mają swojego życia
  • Odpowiedz
Ale przed kim?


@tamagotchi: Przed sobą? Przed moimi klientami? W sensie nie wiem jak ci wytłumaczyć wstyd jak nie rozumiesz tego konceptu.

na próbę zrozumienia jak pojmują rzeczywistość ludzie z zupełnie innego świata.


Pojmują inaczej bo mają inną rzeczywistość XD To tylko pokazuje bardziej że "what is a woman" dostaje odpowiedz rozna w zależności od czasu, miejsca i klimatu.

Reszta to jakieś schizospazmy o marionetkach i onanizacja do swojego intelektu wiec
  • Odpowiedz