Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej utwierdzam się, że to jest najbliższe mojej przypadłości:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Androgynia

Odkąd weszła cala gender propaganda to tylko namieszała, a androgynia to dużo starsze pojęcie. Nie jestem żaden gender fluid, czy innym dziwadłem, w obecnej chwili uważam zresztą że genderyzm to z grubsza, najogólniej rzecz ujmując, pranie mózgu działające na ogromną szkodę olbrzymiej ilości ludzi, szczególnie młodych. Warto obejrzeć sobie dokument „What Is a Woman?”, którego próżno szukać na filmwebie, ciekawe dlaczego... Cenzura prewencyjna? Gdzieś to już było u tych wyjątkowo lewoskrętnych 😉 W dokumencie tym, jeden bodaj psychiatra, czy seksuolog, nieistotne, mówił że zachowania te są związane z temperamentem, a nie z wyimaginowanymi płciami. To dla mnie punkt wyjścia w ocenianiu samego siebie 🙂 Polecam się zapoznać.

W skrócie - za stary jestem na takie głupoty ;d I całe szczęście w Japonii, z którą wiążę swoją przyszłość, to się słabo przyjmuje (jeszcze). To nie tak, że Japończycy to ksenofobi, wręcz przeciwnie. Tam po prostu nie ma wtrącania się w życie innych, zupełnie co innego niż papka, którą serwują nam do zarzygania zachodnie media. Ludzie mają tego powoli dość, budzą się, i bardzo dobrze. Czas najwyższy.
#lgbt #teczowepaski #femboy #psychologia #seksuologia
  • 76
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrak tracę zainteresowanie tą czczą dyskusją. Myślisz że ktoś uwierzy jak mu powiesz że nie masz wątpliwości odnośnie słuszności tego co głosisz, biorąc pod uwagę że ciągle tutaj siedzisz i coś odpisujesz? Nie robiłbyś tego bez powodu. Nie masz życia :) wiem że robię to samo :> ale ja sobie uskuteczniam autoterapię. Ty może też. Ale jak przestaniesz być dla mnie interesujący jako zabawka to przestanę. Powoli się nudzę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@framugabezdrzwi: @PetitFifiLaFume @tomek001Hej @kondziu96 @SirSherwood @PaniElizabeth34 @Mirrak:
Mimo że w sumie to niewiele wyniosłem z tych przepychanek, z grubsza bezsensownych, mój wniosek jest następujący - to wszystko kwestia wiary w to, kim jesteś. Bazuję na swoim przypadku, ale nie widzę powodu, dlaczego nie przenieść go na innych - jak mocno uwierzysz, że jesteś kobietą, to będziesz się zachowywać zniewieściale. Płeć biologiczna nie ma tutaj nic do gadania. Brak otaczania się
  • Odpowiedz
@tamagotchi: jesteś dzbanem, jeżeli wierzysz w te wysrywy, które napisałeś xd.

.. A przynajmniej tak jest w anime. Czy jest tak realnie? Nie wiem, nie byłem i w najbliższym czasie nie zamierzam..

XDXDXDXD

..Płeć biologiczna nie ma tutaj nic do gadania..

Nie ma czegoś takiego :v
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrak hipokamp ci szwankuje i to srogo, idź do lekarza, ciągle kręcisz się w kółko w odmętach powtarzania tego samego, jeszcze mnie tym zarazisz, wypad z baru
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrak dlaczego piszesz nieprawdę? Z braku wiedzy? Głupoty? To widać, że poprawnie myśleć nie potrafisz. Po co mnie w tym utwierdzasz? Jaki masz cel? Za mało ci atencji u ludzi trzeźwo myślących i myślisz że będę ci ją teraz ciągle dawał gdy będziesz pisać do mnie jak ktoś głęboko upośledzony? Jak mam być twoim psychologiem to mi zapłać.
tamagotchi - @Mirrak dlaczego piszesz nieprawdę? Z braku wiedzy? Głupoty? To widać, ż...

źródło: temp_file2915097449490293117

Pobierz
  • Odpowiedz