Wpis z mikrobloga

@Charz: Jaki pseudo spiskowy? Żyjemy w czasach przemian systemowych, każdy medialny menel (taki jak majastasko) stara sobie zjednać rzeszę popleczników dla własnej korzyści. To że w europie pojawiła się fala liberalizacji mężczyzn spod opresji femoidów nie oznacza że każdy koniunkturalny szczur coś na tym zyska. Femoid który bierze udział w walkach mma krytykuje przemoc - ffs.
@Henson_: mnie bardziej uderza powód tego zajścia: mąż z żoną #!$%@?ą się w domu o to że glosowali na przeciwne sobie partię polityczne, a ci którzy narracją tą polsko-polską wojnę(media, w tym przypadku akurat TVN) cisną z tego na wizji.

To jest dramat #!$%@?, jak głowy zaczną lecieć na ulicach bo się plemiona zradykalizują, to tez się będą śmiać z tego?
@500minus: Nie będzie żadnego nowego społeczeństwa - buksujemy cały czas w miejscu bez jakichkolwiek oznak poprawy, populizmy i skrajności zawsze będą dla większości odbiorców bardziej atrakcyjne od głosów zniuansowanych i uczciwych intelektualnie, pseudonauka i antyracjonalizm będą zawsze miały miejsce przy stole bo są proste i przystępne, a większość nigdy nie będzie w stanie przemóc niechęci i uprzedzeń do osób z drugiej strony wyimaginowanej barykady, czego sam jesteś najlepszym przykładem. Jako społeczeństwo
@Charz: Nie używaj mądrych słów których nie rozumiesz oskarku. Przecież to ty jesteś kompletnym denialistą racjonalizmu negując postęp technologiczny i wynikający z niego postęp społeczny, ale wiadomo jak tego drugiego się bardzo boisz w sytuacji gdy całą swoją pozycję budowałeś na grzbietach tych którzy byli gorzej postrzegani przez femoidy ze względu na estetykę.
@500minus: Nie neguję postępu technologicznego, neguję określanie obecnych przemian społecznych mianem postępu. I wyjaśnij mi, jak zbudowałem cokolwiek na grzbietach innych ludzi (szczególnie według kryterium atrakcyjności) bo jak sięgnę pamięcią, to mam przed oczami jedynie własną ciężką pracę.
Co sie stalo ze maja stasko mezczyzn broni


@Henson_: nic się nie stało

@blargotron @WielkiNos @Diamond-kun
Staśko nie broni facetów.
Ona po prostu podpina się pod każdy temat o którym robi się głośno, a że czasami trafi i niektóre dotyczą facetów to można mieć mylne wrażenie że ich broni.
Gdyby faktycznie tak myślała to nie udostępniała by na swoim FB oraz IG fałszywych oskarżeń o gwałt w stronę doktoranta Marcina Kozaka