Wpis z mikrobloga

  • 0
@Czeski_Pablo: kupiłem rok temu za 9k 190 k przebeigu

Korci mnie to żeby był automat ale boje się że s-------a mi i będę w h-j siana ladowal

Ile to może kosztować i czy nie bede później miał dużo p---------a z tym tzn nie chce mieć problemów ze wszystko będzie się p-------ć bo zmieniłem skrzynkę

Ile kosztuje przerobienie? Kto może mi to zrobić? Jaka jest awarujnosc tego
  • Odpowiedz
@elofrytki: przerabiałeś cokolwiek chociaż w życiu? Gniazdko chociaż? nikt Ci nie przerobi tego, na mauala to jeszcze tak, ale nie w drugą stronę w starym gruzie... Takie pytania mogą zadawać tylko nietechniczne mocno osoby, pomyśl i sprawdź ile to zmian.
  • Odpowiedz
@elofrytki: takie kombinacje to jedynie sens jak robisz to sam i sam wiesz jak to robić,
Nikt nie będzie chciał się w tym g*śnie nabrać, nikt nawet nie kupi używanej skrzyni na swoją odpowiedzialność, musiałbyś sam ja znaleźć, kupić i na twojej głowie problemy jak skrzynia okaże się popsuta, z usterkami
  • Odpowiedz
Nie będzie się j----o po drodze


@elofrytki: Nie. Ale najlepiej wymienić silnik. Tylko trzeba uważać przy lutowaniu przewodów elektrycznych Musi byc zgodnie kolorami, czerwony do czerwonego, zielony do zielonego itd
  • Odpowiedz
@elofrytki: Ja bym na twoim miejscu nie robił tego. Ten Easytronic to nie jest normalny automat tylko zautomatyzowany manual, czyli g---o które łączy wady obydwu rodzajów skrzyń xD

Cena na pewno będzie duża. Ciężko podać konkretną wartość, bo mało kto w ogóle coś takiego robi.
Ogólnie takie duże przeróbki mechaniczno-elektryczne są nieopłacalne i to nawet w dużo droższych samochodach niż ta Astra. Trzeba sprawdzić czy pasuje stare sprzęgło i koło
  • Odpowiedz
@elofrytki jeśli się zmieścisz w 3x wartość auta to będzie cud xd przecież przy takiej przeróbce musisz praktycznie WSZYSTKO wymienić. Zaczynając od tej skrzyni, przez wiązkę elektryczną a na zawieszeniu kończąc.
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: nie wiem czy ogarniam mało życie ponieważ w sumie spytałem się o orzeorbienie skrzyni biorąc pod uwagę że nie znam się na motoryzacji
Dobrzeze ty ogarnais życie
  • Odpowiedz