Wpis z mikrobloga

Nie byłabym z tatusiem mającym już guwniaka choćby był 10/10 albo ostatnim facetem na ziemi. Dlaczego? Kilka z brzegu powodów:
- na dzień dobry jestem na drugim miejscu
- wiecznie musi mieć kontakt z byłą, jeżdżąc do dziecka widzi się z nią, pije kawkę i #!$%@? wie co jeszcze tam robią jak dzieciak pójdzie na drzemkę, ale ja oczywiście pewnie miałabym zakaz kontaktu z byłymi xD
- wieczne wtrącanie się byłej w nasze życie
- rozwalanie planów wakacyjnych/weekendowych bo guwniak ma katarek
- koniec ze spaniem do południa i leniwym seksem przez pół dnia w weekend, bo pewnie co drugi weekend guwniak by u nas był
- konieczność wspólnych wakacji na których ja też bym musiała guwniaka znosić i pilnować
- ciągłe infekcje, bo guwniak by przynosił z przedszkola/szkoły jakiejś syfy, zarażał tatusia, a tatuś mnie
- brak spontanicznych wypadów do restauracji o 20 czy na miasto po 22, bo guwniak jest akurat u nas i już musi spać
- darcie mordy, tupanie, płacze i tak dalej zamiast świętego spokoju
- przez jego alimenty nie stać by nas było na wiele rzeczy, na co normalnie byłoby stać. I wybór: Malediwy cztery gwiazdki z koleżanką czy Turcja olinklusiv jedna gwiazdka z dzieciorobem, bo na więcej go nie stać.
- facet zachwyca się guwniakiem i męczy opowieściami jaki to nie jest cudowny ten jego syn/córka, a ja musiałabym słuchać, chociaż gówno by mnie obchodził bachor obcej baby.

A to tylko czubek góry lodowej.

Ciekawa jestem zdania innych #rozowepaski

#popularnaopinia #dzieci #beka #niepopularnaopinia
  • 263
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: Pewnie masz z 25 lat ;) to się rozumiem ale już ci tłumacze
- na dzień dobry jestem na drugim miejscu
TAK - na pierwszym miejscu zawsze jest dziecko - wiecznie musi mieć kontakt z byłą, jeżdżąc do dziecka widzi się z nią, pije kawkę i #!$%@? wie co jeszcze tam robią jak dzieciak pójdzie na drzemkę, ale ja oczywiście pewnie miałabym zakaz kontaktu z byłymi xD
Jeśli jest byłą
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: No dobra, ale po co wiązać się z dzieciatym jak się nie lubi dzieci? To taki sam absurd jak wiązać się z kimś, kto ma psa, a samemu nie toleruje się zwierząt w domu czy w ogóle ma się alergię na sierść. Albo jak wiązanie się z osobą silnie wierzącą i pretensje, że teraz to trzeba ślub kościelny, mieszkania razem i seksu przed ślubem nie ma.

Poza argumentami na to
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: "Ale bym poleciał do Grecji, albo Hiszpanii, mierda, znowu to Belize..." - bąknął czternastoletni Jose z meksykańskiej klasy średniej,
"Ale bym poleciał na taką Dominikanę, do Belize, czy innego Hondurasu, a nie znowu Kreta..." - bąknął Jaś z polskiej klasy średniej po drugiej stronie globu.

To Wasze "odległościowe" to jest jakaś masakra. Im dalej tym lepiej.
Kolega @Maly_Jasio dobrze napisał, "pokolenie insta i fejsbuka".
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: Po #!$%@? w to pchasz ojca skoro po powodach widać, że po prostu nie chcesz mieć dzieci? Bo większość problemów z "gówniakami" będzie Cię też dotyczyła, jak będziesz miała własne. Napisz po prostu, że jesteś niedojrzałą siksą która chce poskakać po kutangach skoro jeszcze może, a później (po ścianie) popłaczesz że nikt już nie chce mieć z tobą dzieci, niejedną już taką tu widziałem, dzień jak co dzień ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@taka_sobie_ samotne matki i samotni ojcowie nie sa skresleni nigdzie poza wykopem. pokazalas tylko jedna rzecz - ze jestes mloda i pelna zyciowych fantazji. tylko tyle i az tyle.
  • Odpowiedz
idąc tym tokiem rozumowania niech jej partner nigdy nie zachoruje bo kiedyś będzie musiał wydać na leki zamiast Malediwy i tego nie zdzierży, bo przecież nie można partnera wspomóc finansowo


@ATAT-2: spróbuj rozumować lepiej, bo porównywaniem leków do malediwów to tylko tumana z siebie robisz.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: A tam #!$%@? xD. Dla dużej części na pewno, ale uwierz że to tylko Twoje spostrzeżenie. Łatwiej chłopowi z dzieckiem które mieszka z byłą żoną o macice niż wam z bombelkiem przyklejonym do nogi.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: ale pamiętaj żeby o swoim podejściu do dzieci poinformować swojego obecnego partnera. Bo ja urodzisz to będzie to samo. Też będziesz na drugim miejscu. A pewnie wtedy wygra w tobie zazdrość i zamiast liczyc się z dobrem dzieci/dziecka i rodziny będziesz chciała się rozwieść. Ale mam nadzieję, że wtedy dziecko zostawisz ojcu. Bo przeciez będzie ci ciągle przeszkadzało ;)
Aaa i zanim to wszystko będzie miało miejsce. Poczekaj, aż dorośniesz
  • Odpowiedz
tłumoku, nie trzeba mieć skończonej polonistyki, żeby zrozumieć, że lasce chodzi o to, że ją stać na malediwy, a jego będzie stać najwyżej na turcję, czyli w teorii musiałaby dołożyć jemu i bombelkowi na wyjazd dalej niż do tureckiego hotelu.


@Cadfael: @Cadfael no urwa, jak typiara nie potrafi zaakceptować że ktoś musi łozyć pieniądze na swoje dziecko i przez to 'nie zapłaci za malediwy' to jest pustką rurą i tyle.

Albo
  • Odpowiedz
- wiecznie musi mieć kontakt z byłą, jeżdżąc do dziecka widzi się z nią, pije kawkę i #!$%@? wie co jeszcze tam robią jak dzieciak pójdzie na drzemkę, ale ja oczywiście pewnie miałabym zakaz kontaktu z byłymi xD


@taka_sobie_: czesc tych punktów to zwykla dorosłośc i mityczna odpowiedzialność, sporo Twoich hmm uwidzeń bo była to najczęściej #!$%@? i im dalej od niej tym lepiej
  • Odpowiedz