Wpis z mikrobloga

  • 3
@Yuri_Yslin jakby karakanowi wyszło teraz w badaniach społecznych w Excelu, że ludzie tych pomysłów nie popierają, to Nowogrodzka jako pierwsza by zaczęła kit cisnąć, że oni nigdy takich pomysłów nie popierali i zaraz byłoby po temacie xd nie doceniasz populistów
  • Odpowiedz
  • 14
@acpiorundc: no ja z PiS to może przesadzam, ale już Razem jak najbardziej; mam w dupie te gównoburze o aborcję czy małżeństwa homoseksualne, niech sobie ludzie robią co chcą, ale walka z #!$%@?ą mafią dewelopersko-januszexową to jest dla mnie priorytet
  • Odpowiedz
albo od następnych wyborów głosuję na Razem/PiS i #!$%@? mnie obchodzi wasza praworządność


@Maurelius: partia razem ma absurdalny program gospodarczy, ale nie słyszałem żeby miało jakieś problemy z praworządnością XD
  • Odpowiedz
@Maurelius: tak samo, czułem ze tak się stanie bo przecież HEHE MY GŁOSOWALI ALE MY 100 KONKRETÓW NIE CHCIELI I MY NIC NIE CHCIELI TYLKO, ŻEBY PIS U WŁADZY NIE BYŁ. Tak to wyglada jak cześć głupiego narodu wymienia głupi rząd wybrany przez druga cześć głupiego narodu na inny głupi rząd
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: niech #!$%@?ą xe swoich szeregów Kato-zamordystów, populistow i sympatyków pederastii rosyjskiej, to może wtedy ktoś normalny na nich zagłosuje.

Ale to by musieli 90% stanu wywalić.
  • Odpowiedz
  • 2
@Maurelius Czyli zagłosujesz na osoby, które robiły i będą robić dokładnie to samo, ale przynajmniej Donaldowi w pięty pójdzie xDDD 200 IQ move
  • Odpowiedz
jakby karakanowi wyszło teraz w badaniach społecznych w Excelu, że ludzie tych pomysłów nie popierają, to Nowogrodzka jako pierwsza by zaczęła kit cisnąć, że oni nigdy takich pomysłów nie popierali i zaraz byłoby po temacie xd nie doceniasz populistów


@Maurelius: Tak jak im wyszło, że ludzie nie chcą imigrantów tak więc ściągneli ich najwięcej w historii?
  • Odpowiedz
@Maurelius: dlaczego głosowanie na Razem porownujesz do "mam w dupie praworządność"? Przecież po pierwsze razem nie rzadzilo ani nie rządzi bo jak zobaczyli co się dzieje to sami poszli do opozycji mimo, ze mogli dorwać jeden stołek ministerialny. Po drugie raczej ludzie tam będący są bardzo mocno PRO demokratyczni i choćby taki Zandberg wychowany na skandynawskich ideałach raczej nie ma zapędów wodzowskiej Kaczynskiego czy Tuska
  • Odpowiedz