Wpis z mikrobloga

@Leniwiec1: no samo podróżowanie bez celu jest nic nie warte. To strata czasu jeśli ktoś chce z tego wynieść coś wartościowego. Nikogo nie obchodzi gdzieś byłeś, nie będziesz szczęśliwszy od podróżowania, najprawdopodobniej też niczego przydatnego się nie nauczysz (chodzić i ogarniać żarcie umie każdy), świat nie będzie czekał na to, aż się wyszalejesz.
Biorąc pod uwagę, że mogę zobaczyć endemiczną rybę żyjącą w jednym podziemnym (z zakazem wstępu więc jakbym
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: ogólnie mało kto, a prawie nikogo, nie obchodzi co robisz ze swoim życiem, więc jeśli trochę przyjemności masz z oglądania świata, na którym żyjesz, to czemu nie? owszem wszystko można zobaczyć przed monitorem, ale to inne odczucia niż na żywo, a czy coś jest ważniejsze, sensowniejsze, to każdy sam oceni, bo kto wie po co jestesmy na tym świecie.. myślę że w 100% to nikt nie wie.
  • Odpowiedz
@Leniwiec1: głównie o co mi chodzi to: podróże nie zrobią z ciebie lepszego człowieka. Jeśli lubisz to co robisz to wygrałeś. Jeśli dorabiasz do tego jakiś szajs to jesteś niewolnikiem własnego umysłu i żadna podróż tego nie zmieni. Nawet #!$%@? się ajałaską nie zmieni życia.
  • Odpowiedz