Wpis z mikrobloga

@Monsanto93 prędzej bym zrozumiał to #!$%@? o korycie w wyborach europejskich, ale trzeba być niepełnosrytnym by srać na wybory samorządowe. To są właściwie najważniejsze wybory, które mają największy wpływ na komfort naszego życia
  • Odpowiedz
@Monsanto93: i tak właśnie działa pisowsko-konfederacyjna propaganda - zniechęcanie do wyborów -> niższa frekwencja -> na niskiej frekwencji zyskuje koalicja pis-konfederacja, bo przecież seniorzy i ludzie niepiśmienni nie korzystają z internetu, jak im ksiądz powie, to pójdą głosować.
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak tylko niestety to też tak jest, przy czym snobi stron. Jestem z Wrocławia i doskonałym przykładem jest Jagodnie, radni srają na tych mieszkańców o dekad a ci co wybory wybierają ich ponownie i to z uśmiechem na ustach. Wybory w Polsce to dowód że polityk musi pogardzać swoimi wyborcami tylko tak odniesie sukces
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: ja nie powiedziałem, że jeden głos coś zmienia tylko, że każdy głos ma znaczenie przestań mi wciskać czegoś czego nie powiedziałem
Prawdopodobnie nigdy w polskich wyborach nie zdarzyła się sytuacja, że ktoś miał 1 głos przewagi, co nie zmienia faktu, że suma poszczególnych głosów-gdy jest ich więcej- przeważa o wyniku wyborów, a żeby mieć więszką sumę głosów to nie mozna wychodzić z założenia "że mój głos nic nie zmienia"
  • Odpowiedz
@miki4ever czyli w całym kraju gdzieś 1 mandat okazał się niespodzianką to przecież to jest dowód właśnie na to że wszędzie wiadomo jakby będzie wynik i możesz spać spokojnie. Dzisiaj są samorządowe i w ciemno stawiam że w miastach będzie dokładnie 0 prezydenckich niespodzianek, mimo słabych ocen przez mieszkańców wygrają ci co maja wygrać. Nie pójdziesz a i tak wygra ten sam gość co gdybyś poszedł
  • Odpowiedz