Wpis z mikrobloga

@jabol6000 nienawidzę takiego psucia immersji. Gram teraz w Far Cry 6 i zamiast zrobić fajną partyzantkę na Karaibach to zrobili z tego jakaś pstrokata breję z broniami atomowymi robionymi że złomu i plecakami z wyrzutnia rakietowa. Bleh
  • Odpowiedz
@jabol6000: Takie też mam oczucie odnośnie Battlefield
Kiedyś: bronie i modyfikacje, gunplay i wyczucie broni, pojazdy, silnik zniszczeń, ogromne mapy, profille/specjalizacje postaci w multi, wiele ludzi na serwerze, dobry imersyjny single z silną narracją
Battlefield teraz: brak singla, spieprzone specjalizacje, których nikt nie chce i nawet gracze proszą o powrót (po jakimś czasie pod naciskiem do czegoś wrócili), gówniany gunplay, modyfikacje broni to żart, zglitchowana beta w cene pełnego pudełka (nawet
  • Odpowiedz
  • 5
MW3 przez różowe outfity sprawiło że przestałem grać. Zamiast cod'a mam pieprzone Counter Strike z fortnite
  • Odpowiedz
helldiversow 2 mogę polecić jak chcesz się w partyzantkę pobawić xD


@Massiv: Ponadto na discordzie helldivers dostajesz bana z automatu za sugerowanie głupich rzeczy jak np. peleryny LGBT xD 10/10 gierka, demokracja jest bezpieczna, rząd superziemi czuwa nad tym żeby nikt nie szerzył socjalistyczno-automatowej propagandy więc żadne różowe karabiny w grze raczej nigdy nie zawitają
  • Odpowiedz
COD z 2019 gdzie mial byc dobry milsimowy klimat


@emjot86: tam chyba nigdy nie było i nie będzie milsimowych klimatów. Warzone/COD zawsze były tylko "arcade" strzelankami FPS. Milsim to Arma, SQUAD, Ground Branch czy Tarkov.
  • Odpowiedz
@visionsense: ale chociaż zachowywał pozory "powagi", podobnie OG BO i MW - zupełnie normalny klimat wojenny. Teraz COD to odpust, a movement jest dla ludzi z ADHD. Wslizgi i slide cancel, skaczą jak maply, non stop sprint. Do tego zapocone lobby przez SBMM.
  • Odpowiedz
@jabol6000: nawet World of Tanks, w którego grałem jak wychodził i wydawało mi się, że nie da się tego spieprzyć, poszedł z duchem czasu. Nie dawniej jak wczoraj widziałem reklamę z jakimiś skórkami czołgów z żółwiami ninja...
  • Odpowiedz