Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje czy mieszkanie 3 pokojowe to minimum nawet dla singla przy pracy zdalnej? Gdzie tu postawić biurko z komputerem? Komputer w sypialni wydaje się dość słabym rozwiązaniem. Komputer w salonie niby gdzie? Masz aneks kuchenny, telewizor i jakąś sofę i nie ma już miejsca na biurko i komputer, a poza tym słabo tak ktoś do Ciebie przychodzi, siedzicie w salonie, a tu biurko z komputerem obok. Trzeba mieć oddzielny pokój na komputer.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #pracazdalna
  • 20
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone
Jak się ma pieniadze to tylko fantazja ogranicza. Też szczerzylem zęby na 3 pokoje ale rzeczywistosc jest inna i są 2 pokoje. Jak cię stać to bierz. Myślę że standardy się nam zmieniły w kraju co oznacza duży plus, że chcemy lepiej żyć nich w chatce z gówna. Ale mierz siły na zamiary. Moim zdaniem nie warto ładować się po same jajca.
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: tak, tak. Minimum dla singla. Ale 3 pokoje to są na 50 i na 500 metrach. Minimum to 3 pokoje na 80 metrach. Dla singla oczywiście. Garaż 2 stanowiska szerokie na samochody dla singla. Jeden na codzień, drugi coś na weekendy w nowomowie wielkomiejskiej guilty pleasure. No i singiel to musi mieć takie też kraftowe biurko i fotel, klawiaturę, nie jakiś odpad typu ikeowskiego. Singiel powinien mieszkać również w okolicy
  • Odpowiedz
Ja mam 53 metry i dwa przestronne pokoje + osobna kuchnia i wszystko mi się ładnie poskładała. Jakby mi bardzo zależało, to część biurową mogłabym oddzielić jakimiś lamelami, ale chyba jednak nie chce, bo to optycznie zmniejszy pomieszczenie. Kompa mam w salonie, bo wcześniej przerabiałam biurko w sypialni i nigdy więcej - sypialnia powinna być miejscem odpoczynku i nie kojarzyć się z pracą.
  • Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy mieszkanie 3 pokojowe to minimum nawet dla singla przy pracy zdalnej?


@FedoraTyrone: Moim zdaniem to minimum dla pary, singiel może postawić biurko w salonie, a tym co ktoś sobie pomyśli jak przyjdzie naprawdę nie powinieneś się kierować wydając setki tysięcy złotych.
  • Odpowiedz
Komputer w sypialni wydaje się dość słabym rozwiązaniem. Komputer w salonie niby gdzie?

słabo tak ktoś do Ciebie przychodzi, siedzicie w salonie, a tu biurko z komputerem obok.


@FedoraTyrone: Problemy dziecka z pierwszego świata xD Ale telewizor to już jest okejka. Komputer fuj, bo co ludzie powiedzą ?! Najgorzej jak zaprosisz do domu dziewczyne, a tam KOMPUTER ! Od razu pieróg zaklejony.
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: Ja wolałem większy salon i komp w rogu, Dlatego wziąłem 5m z 2 pokojami.
Nie wiem w czym Ci to przeszkadza. Że ktoś kompa zobaczy? xD
W moim przypadku jeszcze kwestia taka, że więcej czasu niż przed TV spędzam przed kompem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Inozythol: pisałem niby o byciu singlem, ale mam też w głowie sytuację gdy ktoś się wprowadzi dodatkowo i będzie oglądać coś w tv, a ja zaraz obok na komputerze może jeszcze z kimś rozmawiał... no to mi się nie godzi
  • Odpowiedz
pisałem niby o byciu singlem, ale mam też w głowie sytuację gdy ktoś się wprowadzi dodatkowo i będzie oglądać coś w tv, a ja zaraz obok na komputerze może jeszcze z kimś rozmawiał... no to mi się nie godzi


@FedoraTyrone: To może inaczej - przyszłościowo to zdecydowanie 3 pokoje i własny mancave, zakładając, że trafisz na klasyczną panią bez zainteresowań której pomieszczenie nie będzie potrzebne, bo będzie tylko netflixa oglądała.

Ja
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: A nie wziąłem pod uwagę pracy zdalnej, bo ja zdalnie nie pracuję. No ja gdybym z kimś siedział w jednym pokoju nie używałbym wtedy kompa chyba, że w jakimś konkretnym celu.
  • Odpowiedz