Wpis z mikrobloga

  • 10
@Szumny: Super to zrobiłeś chodź zamki to nie moje zainteresowania to zrobiłeś to rewelacyjnie, najbardziej spodobał mi się ten moment na screen, dosłownie jak bym tam był.
Za dzieciaka byłem na wsi z wujkiem i dziadkiem u prawdziwego kowala i widziałem jak konie podków, podobny klimaty zrobiłeś.
Pasjonaci to najzdolniejsi ludzie.
rKle - @Szumny: Super to zrobiłeś chodź zamki to nie moje zainteresowania to zrobiłeś...

źródło: Screenshot 2024-04-07 at 00-44-33 Profil @Szumny

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@rKle: Dzięki! Naprawdę staram się to robić jak coś, co mogło istnieć i być używane przez ludzi. Rozkminiam to po prostu jak maszynę do mieszkania 500 lat temu. Każdy budynek jest wyjątkowy na swój sposób i internalizuje zwyczaje i rutyny ludzi z nich korzystających. Sam etap przygródka kosztował mnie około 200h pracy.
  • Odpowiedz
@Szumny: Ale to wzgórze na którym jest zamek (obecnie ruiny) jest w rzeczywistości wyższe. Poza tym Marcinka jest też dużo wyższa w kierunku wschodni (obecnie Zawada i przekaźnik Emitela). Sam zamek zajebisty, ale popracowałbym bym nad otoczeniem.
  • Odpowiedz
@Szumny: Jeśli dobrze patrzę w google maps to ruiny zamku są na południe od centrum miasta. Byłem tam ze 3 lata temu i pamiętam, że nawet widać stamtąd kawałek niektórych tatrzańskich szczytów. Ogółem super robota. Gdzieś te filmy wrzucasz jeszcze lub sprzedajesz czy tylko hobby "do szuflady"?
  • Odpowiedz
@Szumny: Jakieś gogle VR i do muzeum z tym jako przechadzka w wirtualnej rzeczywistości. Choć lepiej wrzucić to na Steam, bo z instytucjami państwowymi bywa zazwyczaj ciężko się dogadać.

Albo lepiej znaleźć jeszcze kilka zainteresowanych osób i klepać więcej polskich zamków/miast/wsi. Zrobić stronę z wyborem i opisem i byłby projekt na skalę światową.

W sumie na ruinach zamku w Tarnowie jeszcze nie byłem, ale chyba czas je odwiedzić na wiosnę. Tak
  • Odpowiedz