Wpis z mikrobloga

@gasu_kurobikari: Masz zapewne na myśli to, że miejsce, na którym stoi przekaźnik jest jeszcze wyżej niż sam zamek. Natomiast podejście od strony północnej jest bardziej strome, zaczyna się zaraz za basenem. Potem za restauracją jest lekki spadek i podejście pod samo wzgórze, na którym stoi zamek.
  • Odpowiedz
Super , jedynie w mojej opinii przydaloby sie to lekko zaludnic, nie wiem czego uzywaz ale ja czasem robie krotkie animacje architektoniczne w twinmotion (a model ze sketchupa), mozna latwo dodac zwierzeta, biegajace dzieci itp.
  • Odpowiedz
Bardzo fajnie to wygląda, jest sporo zaskakujących szczegółów (nie jestem znawcą tematu). Odprowadzanie wody z ulicy :D Masz mój podziw. Jeśli chodzi o kamerę, to mi trochę brakuje widoku z oczu spacerującego człowieka, może odrobinę więcej z lotu krążącego ptaka.
  • Odpowiedz
@Szumny
WOW świetna robota. Gdybyś poszukiwał inspiracji to podrzucam pomysł zrobienia wizualizacji nieistniejące już pałacu/zamku w sąsiedniej Dąbrowie Tarnowskiej 🙂🙂🙂
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem, że w Tarnowie był taki zajebisty zameczek. Szkoda, że większość tych budowli została zniszczona z czasem.
  • Odpowiedz
@Szumny: Kawał dobrej roboty, jedyne zastrzeżenie to te skaczące cienie i LoD obiektów które znikają albo wręcz się pojawiają tuż przed kamerą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz