Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam sporo dni urlopu, około 50 dni. W pracy zaczęli mnie nękać, że powinienem wybrać, że jakiś dziwny jestem bo nie jeżdżę na wakacje. Nie wiem za bardzo co zrobić w tej sytuacji. Najchętniej bym zamienił urlop na pieniądze, ale w pracy powiedzieli że tak się nie da. Nie chcę brać urlopu bo w domu nie mam co robić, na wyjazdy jeździć nie lubię (ostatni raz byłem 10 lat temu z rodzicami i chciałem tylko jak najszybciej wrócić), znajomych nie mam.
#praca #pracbaza #prawo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 53
  • Odpowiedz
@mirko_anonim bierz w piątki wolne, na jakiś spacer może się wybierz, ładna pogoda już jest. Albo rób co innego co lubisz. Zamiast dwa tygodnie ciągiem wybieraj po jednym dniu co jakiś czas po prostu.
  • Odpowiedz
  • 4
@mirko_anonim wejdź na jakąś grupę na fb odnośnie pracy, znajdź tam pracę na czarno albo na zlecenie wyślij cv.
Następnie weź wolne -nie wiem ile masz wziac - przykładowo 20 dni wolnego, i pracuj w tej drugiej pracy przez te 20 dni.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: :D Chryste panie.

Ja mam tyle wyjazdów, planów, pomysłów, że bym te 50 dni do września wystrzelał xD

Znajdź pracę na umowę zlecenie/o dzieło, bierzesz wolne i idziesz gdzie indziej pracować ;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: poszukaj jakiegoś hobby, na które poświęcisz ten czas, bo ciągła praca prowadzi w najlepszym wypadku do jakiegoś wypalenia. Ja ostatnio stwierdziłem, że postrzelalbym se z łuku np. albo poszedł na kręgle, pierwsza myśl, która byś zrobił i już masz o czym poczytać, pooglądać na YT. Czasem trzeba się trochę zmusić, to fakt
  • Odpowiedz