Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=aiAJg-PKhzE&ab_channel=Zwrotnaskarb
9:50

#!$%@?, jak ja nie trawie ludzi zachowujących się w ten sposób. @zwrotnaskarb jest w obcym Państwie, próbuje wymówić nazwę miejscowości w innym języku, a Janek ma niesamowitą bekę i zaśmiewa się na śmierć, bo przekręcił słowo. Weź ty się #yanek walnij w ten swój dzban. Jeszcze to "nauczanie" jak się powinno poprawnie wymawiać. Żeby widzowie wiedzieli kto tu jest "gość" i on WIE! To On jest tutaj panem.

Tak krótki fragment filmu, a tak wiele można wyczytać.

Aż mi się przypomniały czasy szkoły gdy ktoś użył złego czasu na angielskim i reszta klasy miała z tego bekę - właśnie przez takich ludzi większość z nas wstydzi się mówić po angielsku.

Poza tym to niefajnie się to ogląda jak @zwrotnaskarb pokazuje, że są razem na wyprawie. A na filmach u Janka nasz policjant pokazuje się tylko jak przypadkiem wejdzie w kadr xD
  • 15
  • Odpowiedz
@Zoltafik: tacy ludzie jak Yanek z niską samooceną i kompleksami którzy źle reagują na cokolwiek innego niż klepanie po pleckach wykorzystają każdą szansę żeby się dowartościować kosztem drugiej osoby. No niestety, Janek dzbanek jest jaki jest. To nie przypadek że Korsir się od niego odciął po wspólnym wyjeździe
  • Odpowiedz
@dddobranoc skad ten pomysł? Przekręcił z Caorle na Carole xD podziwiam jak wy czasem szukacie sensacji

Odyn często przekręcą nazwy tylko nie ma kto go wyśmiać (korsir wyśmiał go jak się pomylił z Rzymianami ostatnio)

@zwrotnaskarb dissowales Karola przekręcając nazwę miejscowości? PRZYZNAJ SIE XD
  • Odpowiedz
@Zoltafik: nie mam wpływu na to co Janek puszcza na swoich filmach i co jest tego powodem, nie lubię się komuś narzucać, bo nie chce być odbierany jako wysysacz zasięgów. Cieszę się że tak mnie odbieracie, fakt głupio się czasem odpowiada pod czyimś filmem kim jest ten drugi gość, no ale cóż 🤷😇
  • Odpowiedz