Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@elektryczny_mariusz: Jak do Ciebie misiu kolorowy Maniek podlazł na kopaniu i powiedział "chcesz mi teraz w twarz coś powiedzieć?" toś ino głowę w dół umiał dać. Ciekawe co byś mi powiedział. Jakby wykopki wiedziały kim jesteś to nawet tu by cię gnoili a tak masz trochę poklasku. Nie pisz więcej o mnie na wykopie. Jak czerpiesz radość z pisania takich rzeczy i w taki sposób się dowartościowujesz to rób to dalej
  • Odpowiedz
@zyjZdotacji: ja to ich nie czaje. Przecież mogą nie czytać komentarzy albo przestać nagrywać jak coś się nie podoba. W czym problem. Najlepiej oczywiście jakby każdy cukrował w komentarzach.
  • Odpowiedz
@glock45: jest tak jak piszesz. Nie oglądam durniów ale lubie komentowac ich nieporadnosc życiową :) a na wykopku słodkopierdzenia nie uświadczysz jak na jutubku. ps. glock 45 świetna broń
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz wyobraź sobie że kiedyś w internecie było znacznie więcej jakościowych treści niż głupot. Zdecydowanie nie jest tak że internet służy do pisania głupot. Ty go tak używasz, a taka generalizacja to takie słodkie kłamstwo dla samego siebie lub innych.
  • Odpowiedz
@ratelier: kiedyś był modemowy i nieliczni mieli dostęp co składało się na kulturę i wartościowość. Teraz wystarczy być idiota +dostęp do internetu , kupić kamerkę za parę zł i rżnąć filozofa z wersalka w busie, s nóż komuś się spodoba. ale takie czasy. Niestety
  • Odpowiedz
@zyd_z_pasji: Przerwa dobowa wynosi co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku (może być podzielona na dwie części 3 godziny i 9 godzin). Dobowy odpoczynek kierowców transportu drogowego może być wykorzystany w pojeździe jednakże pojazd musi znajdować się na postoju i być wyposażony w miejsce do spania.

Ma trochę tego czasu homoś z tyra, to wypisuje swoje fiksacje analne.
  • Odpowiedz