Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@stworke żeby to zrozumieć trzeba by się zapoznać z postacią Mariusza z pewnego kanału. Oczywiście zbieżność imion całkowicie przypadkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Tamten Mariusz z filmu, zupełnie inny niż Mariusz z wykopu ma chęć zaistnienia na YT wykopując monety w stanie szufladowym i jednocześnie ciągle wyzywa ekipę Odyńców w bardzo podobnym stylu do Mariusza z wykopu
Pozdro

Screen pochodzi z publicznego na dzień 5.04.2024 filmu na YouTube.
Korsir - @stworke żeby to zrozumieć trzeba by się zapoznać z postacią Mariusza z pewn...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@Korsir: Doooooobra, miałem w pamięci istnienie takiego ancymona przyznam, ale nie kojarzyłem aż tak XD.
Przyznam, że zabawnie będzie jak serio się okaże, że to dwie różne osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem wam że czuje wyrzuty sumienia po moim komentarzu. Nie mogłem sobie odmówić napisania go, wiedząc kto ten post/wpis zamieścił. Ale i tak po ludzku czuję wyrzuty sumienia i żałuję że to napisałem bo wiem co on poczuł. Nie potrafię jednak skumać lwiej części z was. Jak można podbudowywać swoje ego i samoocenę cisnąć szyderę od paru lat z różnych ludzi i nie poczuć przy tym tych wyrzutów. Autor tego postu pod
@adam-brzoza: ogolnie w oczach wykopu jesteś przegrywem jak większość obecnych bo nie masz baby. A jednocześnie jak na zlosc ułożyłeś se w miarę życie zamiast skończyć u matki w piwnicy. Nieprzypadkowo wszyscy z którymi jest jechane to soliści