Aktywne Wpisy

broker +79

Neocaridina +204
K kkkk k-----y (╯°□°)╯︵ ┻━┻
źródło: the-space-between-the-cookies-v0-hl1oe1db2j2h1
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: the-space-between-the-cookies-v0-hl1oe1db2j2h1
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Osoby które dostają mieszkanie to totalny wygryw zamiast 2-3k na najem moze wydać na siebie, oszczędzać. I gdy inny marzy o pierwszym on już może zbierać, brać kredyt na drugie w młodym wieku… #zalesie #nieruchomosci
I odpowiadając tym którzy napiszą, że urodzić się w rodzinie miliarderow to jeszcze większy wygryw na który nie mamy wpływu, to jednak mieszkanie od rodziców na studia to nie jest taka rzadka sytuacja jak patrzę po znajomych.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim