Wpis z mikrobloga

Mamy dziś dyskusję o odpływie użytkowników z wykopu i jakie są tego przyczyny. Pojawiają się komentarze, że są to "prawicowe treści". Otóż to bzdura. Wykop swój peak miał za czasów, kiedy czczono tu Korwina, a i tak pojawiało się masę fajnego contentu. Poza tym, gro użytkowników nie wchodzi na główną, tylko na mirko.

Jaki jest tego problem? Oczywiście problemem jest między innymi zalew portalu przez patostreamy i freakowe gale MMA. Poziom tego cyrku to jedna wielka patologia. Oprócz tego działalność płatnych trolli, niezależnie od partii politycznych - zwoływanie do wykopywania, zakopywanie znalezisk, minusowanie komentarzy, stalkowanie użytkowników i inne chore akcje.

Warto też dodać, że rękę do obniżenia poziomu przyłożyły do tego także środowiska lewicowe, które wywołały wojnę płci, wymierzoną w mężczyzn, a także inne redakcje promujące przez lata niezobowiązujący seks, kobiece wyzwolenie, egzotyczne przygody itd, co zapoczątkowało mocny incelizm wykopków, ale w sumie czemu się dziwić?

Gdybym miał to krótko podsumować, to poziom całego internetu spadł i wykop dostał rykoszetem, ponieważ polaryzacja społeczeństwa za pomocą mediów to działania odgórnie zaplanowane. Oprócz tego patostreamy i pseudo gale MMA, które wymagają atencji 24/7 w okresie promocji, więc tutaj najwięcej dzbanów tym żyje, bo można postować bez ograniczeń i anonimowo.

Młodzi (poniżej 25 rż) zaliczają się do powyższych, a starsi nie mogą znaleźć tu dla siebie fajnych treści, to uciekają.

#wykop #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazwykopu #gruparatowaniapoziomu #bekazpodludzi #afera
  • 6
patologia


@Kopyto96:

No ale Korwina z czasów świetności porównywać do dzisiejszych prawaków to zbrodnia :) Korwin a taki Bosak, Metzen albo Wipler, toż to zupełnie inne światy, przepaść! Korwin przede wszystkim jest (no może był, lata już nie te) bardzo inteligenty, tylko lubi trollować. Wątpię że on wierzy w to co mówi, raczej sobie robił bekę z jego wyznawców i robił sobie zawody w oraniu dyskutantów. Typowy sofista, nie ważne co
@i-marszi: To ty jesteś jednym z tych, co wyznają zasadę "Panu Januszowi chodziło o coś innego" xD

Za Korwina było zabawnie, teraz jest żenująco, to fakt. Ale od Bosaka to ty się odwal, on ma więcej rigczu niż połowa Konfy razem wzięta.
To ty jesteś jednym z tych, co wyznają zasadę "Panu Januszowi chodziło o coś innego" xD


@Kopyto96:

Absolutnie nie! Uważam, że Korwin to wielki szkodnik, nigdy nie byłem jego wyznawcą czy wyborcą. Pierwszy raz z ideologią Korwina zetknąłem się w podstawówce, jakiś 94 może 95 rok. Nauczyciel od historii wychwalał Korwina, ale nie potrafił mi rozsądnie i przekonująco wyjaśnić, dlaczego skoro wszystko jest takie proste, to nikt tego nie zrobił. Bez
@i-marszi: Bosak akurat to bardzo dobry dyplomata i według mnie nieustannie progresujący. Bosaka #!$%@? wysoki poziom kultury, brak konfliktowości, zawsze dobre przygotowanie, merytoryczność. To też świetny mówca. Dla mnie to jest bardzo dobry polityk, ale początkowo też miałem do niego sporo zastrzeżeń. Po prostu nie bierze pieniędzy za nic, podchodzi poważnie do swoich obowiązków.

A to, że go nie potrafisz docenić, świadczy tylko o tym, że jedynym wyznacznikiem dla ciebie są
Bosak akurat to bardzo dobry dyplomata i według mnie nieustannie progresujący. Bosaka #!$%@? wysoki poziom kultury, brak konfliktowości, zawsze dobre przygotowanie, merytoryczność. To też świetny mówca. Dla mnie to jest bardzo dobry polityk, ale początkowo też miałem do niego sporo zastrzeżeń. Po prostu nie bierze pieniędzy za nic, podchodzi poważnie do swoich obowiązków.


A to, że go nie potrafisz docenić, świadczy tylko o tym, że jedynym wyznacznikiem dla ciebie są jego poglądy,