Wpis z mikrobloga

Leci właśnie 4 miesiąc gdy mam ostry #!$%@?: praca normalna, weekendami praca freelancerska, do tego siłownia 4x w tygodniu i jeszcze nauka do egzaminu na certyfikaty. No w skrócie jestem zakręcony jak gówno w betoniarce.

No i powoli zaczyna mi brakować już koncentracji, ciężko mi wstrzelić we flow pracy i być produktywnym. Odpoczynek raczej na razie odpada dopóki nie podomykam niektórych tematów, stąd moje pytanie:

Czy są jakieś suplementa albo leki które nie są sterydami, a są w stanie poprawić koncentracje na jakiś czas, właśnie w takim przeładowanym pracą okresie?

#mikrokoksy #silownia #suplementy #praca #leki
  • 17
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: dopie*dół jeszcze bieganie 3x w tygodniu tak jak ja i rozkoszuj się tym uczuciem. Sytuacja analogiczna xd stymulanty niestety działają na chwilę i szbko się do nich przyzwyczajasz np. ltyrozyna, pea, Alpha gpc. Ziptynalizuj sen i żarcie to da najlepsze efekty, utnij wszelkie pochłaniacze energii typu social media. Znajdź coś co pozwoli ci się zrelaksować i pod żadnym pozorem z tego nie rezygnuj. Dla mnie to sauna.
  • Odpowiedz