Wpis z mikrobloga

Po co ci influencerzy tak masowo wlatują na bombę? Nic mi do tego, ale według mnie nie ma to sensu bo:
- niszczą sobie zdrowie (tak, nawet jak się regularnie badasz to się niszczysz xD)
- jak odstawią towar to i tak wrócą do punktu wyjścia albo i gorzej przez gorsze zdrowie
- narażają się na jakieś anomalia typu syfy na plecach, karku i głowie jak Boxdel xD
- jak się nie odblokują to fujarka nie będzie im działać (a odblokować się w 100% nie da - z tego co mi wiadomo, ale mogę się mylić bo nigdy nic nie wstrzykiwałem i polegam na tym co gdzieś tam przeczytałem/usłyszałem)

A sama sylwetka nie jest dla nich najważniejsza jak dla np. kulturystów, którzy tym żyją w 100%, tylko jest co najwyżej dodatkiem, a i jeszcze warto dodać, że gość z pic rel (Zony) dostał wpie*dol od Disa, który jest wrakiem po benzo z jakimiś lękami i dziwnymi ruchami XD

Już pomijam to, że sylwetkę, która jest na zdjęciu da się (może nie 1:1 taką samą) osiągnąć naturalnie, ale wiadomo że wymaga to więcej czasu i pracy

#famemma #primemma #sterydy #mirkokoksy #silownia
JuanGuerra - Po co ci influencerzy tak masowo wlatują na bombę? Nic mi do tego, ale w...

źródło: GG3CO1qXwAIRZZU

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
- jak się nie odblokują to fujarka nie będzie im działać (a odblokować się w 100% nie da - z tego co mi wiadomo, ale mogę się mylić bo nigdy nic nie wstrzykiwałem i polegam na tym co gdzieś tam przeczytałem/usłyszałem)


@JuanGuerra: ale wiesz, że od jakichś +/- 10 lat NIKT NORMALNY nie wchodzi na cykle on/off? Jak decydujesz się na sterydy to wchodzisz NA CAŁE ŻYCIE a jak ci sie
  • Odpowiedz