Wpis z mikrobloga

Znowu się wj#bałem. Szef powiedział że mogę iść na inne mieszkanie, 150€ taniej, bliżej do pracy, na to wszystko 200m od centrum miasta(kawa, cukiernie ️). No dzisiaj przywieźli mnie na to inne mieszkanie. Już przy wejściu na korytarz poczułem straszny smród, cały hotel je#ie. Więcej niż połowa ludzi już naj#bana, w tym mój nowy wspokator. Przechodząc do meritum. Podnoszę materac a tam z 6 karaluchów z pod łóżka wypełzło, na podłodze i moim stoliku też pełno karaluchów. Na to wszystko miski z resztkami jedzenia również że zdechłymi karaluchami, gdyby komuś nabiału brakowało. W kuchni przy zlewie te gówna też łaziły. Mówię że nie ma ch#ja żebym tu spał, wypie#dalam. Przed wyjściem chciałem jeszcze nagrać filmik ile tego gówna pełza po całym pokoju ale kierowca do mnie krzyknął "a ty co nagrywasz". Siedzę sobie teraz pod garażem, a te Polaczki się ze mnie śmieją, bo ja miękki jestem. Chciałem położyć bagaże(bo ciężkie są) do pokoju w którym miałem spać ale wspokator powiedział że nie mogę.

-Mogę zostawić tutaj bagaże

-Nie potrzebuję problemów

-Jakich problemów?

-Ciebie


Kierowca nie chciał mnie odwieść, kazał czekać na innego busa po 14:00.
#emigracja #swstory #niemcy
SaintWykopek - Znowu się wj#bałem. Szef powiedział że mogę iść na inne mieszkanie, 15...

źródło: temp_file1136583955397147170

Pobierz
SaintWykopek - Znowu się wj#bałem. Szef powiedział że mogę iść na inne mieszkanie, 15...
  • 68
  • Odpowiedz
  • 30
@paczelok To nie jest tak że lubię albo nie lubię. W pierwszym miesiącu pracowałem tylko 92 godziny, bo ciągle nam pauzy dawali a przerwy nie są płatne. Miałem 350€ z zaliczek i wypłaty 103€, to nie wystarczy nawet na busa. Nie wiem ile za ten miesiąc dostanę. Agencja nie daje żadnych rozliczeń za co ile ściągają. Wystarczy że wpadanie mi 200€ wypłaty i wypieprzam do kolejnej losowej firmy. Muszę wytrzymać jeszcze tylko
SaintWykopek - @paczelok To nie jest tak że lubię albo nie lubię. W pierwszym miesiąc...

źródło: temp_file7488513656871183486

Pobierz
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: trzeba nie mieć do siebie absolutnego szacunku, żeby spędzić chociaż jedną noc w takim syfie. Współczuje, że musiałeś na to patrzeć nawet przez chwilę. Małpy się lepiej zachowuja na Gibraltarze niż rodacy w tych agencyjnych hotelach
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 47
@SaintWykopek polaki to jednak gorzej żyją niż robaki, jaaaa #!$%@? testo miał rację. Rób młody jakoś kurs, np. elektryk i niech cię ktoś tam na pomocnika zatrudni.
  • Odpowiedz
  • 1
Rób młody jakoś kurs, np. elektryk i niech cię ktoś tam na pomocnika zatrudni.


@dolor Ile już razy myślałem o tym elektryku. Tyle że po ostatniej emigracji zacząłem leczyć zęby, mam wszystkie swoje i nie chciałbym tego zmieniać. Mam jeszcze dwa do kanałowego nie skończone. Resztę pieniędzy mogę zainwestować w kursy, nie mam innych wydatków.
  • Odpowiedz
  • 1
@SaintWykopek Myślę że to dobry pomysł, kilka trudniejszych zagadnień jest, kolega po technikum znalazł dobra robotę na domówkach, a w pozostałym czasie studiuje zaocznie też na jakimś kierunku powiązanym z elektryką. Na kasę nie narzeka, mówi tylko, że jest sporo do roboty.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek Mogę Ci powiedzieć, że jak dostaniesz się do wojska, to może to być dla Ciebie idealna droga.
Dostajesz miejsce do spania, jedzenie, praca mało ambitna, ale co ważne, możesz się rozwijać, jakieś kursy itp.
  • Odpowiedz