Wpis z mikrobloga

Znowu się wj#bałem. Szef powiedział że mogę iść na inne mieszkanie, 150€ taniej, bliżej do pracy, na to wszystko 200m od centrum miasta(kawa, cukiernie ️). No dzisiaj przywieźli mnie na to inne mieszkanie. Już przy wejściu na korytarz poczułem straszny smród, cały hotel je#ie. Więcej niż połowa ludzi już naj#bana, w tym mój nowy wspokator. Przechodząc do meritum. Podnoszę materac a tam z 6 karaluchów z pod łóżka wypełzło, na podłodze i moim stoliku też pełno karaluchów. Na to wszystko miski z resztkami jedzenia również że zdechłymi karaluchami, gdyby komuś nabiału brakowało. W kuchni przy zlewie te gówna też łaziły. Mówię że nie ma ch#ja żebym tu spał, wypie#dalam. Przed wyjściem chciałem jeszcze nagrać filmik ile tego gówna pełza po całym pokoju ale kierowca do mnie krzyknął "a ty co nagrywasz". Siedzę sobie teraz pod garażem, a te Polaczki się ze mnie śmieją, bo ja miękki jestem. Chciałem położyć bagaże(bo ciężkie są) do pokoju w którym miałem spać ale wspokator powiedział że nie mogę.

-Mogę zostawić tutaj bagaże

-Nie potrzebuję problemów

-Jakich problemów?

-Ciebie


Kierowca nie chciał mnie odwieść, kazał czekać na innego busa po 14:00.
#emigracja #swstory #niemcy
SaintWykopek - Znowu się wj#bałem. Szef powiedział że mogę iść na inne mieszkanie, 15...

źródło: temp_file1136583955397147170

Pobierz
SaintWykopek - Znowu się wj#bałem. Szef powiedział że mogę iść na inne mieszkanie, 15...
  • 68
  • Odpowiedz
Ile już razy myślałem o tym elektryku.


@SaintWykopek: Sam kurs jest tani, a wydaje mi sie ze do budowlanki chyba biora kazdego. Robota rownie #!$%@?, ale chociaz placa lepsza kase.
Ewentualnie z Twoim wyksztalceniem widze tak mocna szanse wbicia sie w rozne tematy zwiazane z budowa sieci, a kasa pewnie x2 ;)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: czego do swoich komentarzy wrzucasz jakieś #!$%@? obrazki z anime?

Jakby co to posiadanie jednej pracy przez gownoagencje niewolnikow nie sprawia ze nie mozesz wyjsc z tej meliny i szukac sam innej pracy.

Nie podpisales cyrografu z diablem, po prostu odloz pieniadze na jakis pokoj najtanszy ludzki i znajdz normalna prace w duzej firmie normalnej.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: O rety, współczuję.

Chciałem położyć bagaże(bo ciężkie są) do pokoju w którym miałem spać ale wspokator powiedział że nie mogę.


Choćby nie wiem jak ciężkie były, to za cholerę bym tam nie położyła, nawet na sekundę, swoich rzeczy.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Miałem kiedyś podobną historię w DE. Już jak szefowa przyjechała po mnie i moją dziewczynę na dworzec to była #!$%@? i w dodatku prowadząc auto to z bidonu popijała wódkę.
Chata była tak obrzydliwa, że jak chciało mi się lać to szczałem do umywalki, bo kibel był cały zasrany.
Mam gdzieś fotki z tej przygody to mogę wrzucić.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: nie przejmuj się i nie trać wiary, wierzę że Ci się uda i znajdziesz pracę i kwaterę z której będziesz zadowolony. Gdybym był na miejscu może bym jakoś pomógł ale nie ma mnie już w de. Gadki w stylu @Bogdan_Srom @dolor sa wg mnie bez sensu…zrób jakiś kurs niech ktoś cię zatrudni, niech ktoś coś zrobi, pracy jest pełno wystarczy się schyli etc. Dlaczego nikt nie poda adresu, agencji, magazynu
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: @kajakolak
To było w zimę, ogrzewanie na chacie od 22:00 do 06:00, polaczki którzy tam mieszkali wyglądali jak trolle z Drogi bez powrotu.
Jeden w pokoju miał dywany na ścianie i próbował mnie przekonać, że jak się chce to się da. Luksusów nie potrzeba.
Robaki wychodziły z przypraw, z piekarnika, #!$%@? zewsząd. Pamiętam, że szefowa coś tam #!$%@?ła, że trzeba tylko ogarnąć i wszystko będzie nowe. Jak jej powiedzieliśmy, że
WlatcaPustyni - @SaintWykopek: @kajakolak 
To było w zimę, ogrzewanie na chacie od 22...

źródło: IMG-20240401-WA0006

Pobierz
  • Odpowiedz