Wpis z mikrobloga

Znowu się wj#bałem. Szef powiedział że mogę iść na inne mieszkanie, 150€ taniej, bliżej do pracy, na to wszystko 200m od centrum miasta(kawa, cukiernie ️). No dzisiaj przywieźli mnie na to inne mieszkanie. Już przy wejściu na korytarz poczułem straszny smród, cały hotel je#ie. Więcej niż połowa ludzi już naj#bana, w tym mój nowy wspokator. Przechodząc do meritum. Podnoszę materac a tam z 6 karaluchów z pod łóżka wypełzło, na podłodze i moim stoliku też pełno karaluchów. Na to wszystko miski z resztkami jedzenia również że zdechłymi karaluchami, gdyby komuś nabiału brakowało. W kuchni przy zlewie te gówna też łaziły. Mówię że nie ma ch#ja żebym tu spał, wypie#dalam. Przed wyjściem chciałem jeszcze nagrać filmik ile tego gówna pełza po całym pokoju ale kierowca do mnie krzyknął "a ty co nagrywasz". Siedzę sobie teraz pod garażem, a te Polaczki się ze mnie śmieją, bo ja miękki jestem. Chciałem położyć bagaże(bo ciężkie są) do pokoju w którym miałem spać ale wspokator powiedział że nie mogę.

-Mogę zostawić tutaj bagaże

-Nie potrzebuję problemów

-Jakich problemów?

-Ciebie


Kierowca nie chciał mnie odwieść, kazał czekać na innego busa po 14:00.
#emigracja #swstory #niemcy
SaintWykopek - Znowu się wj#bałem. Szef powiedział że mogę iść na inne mieszkanie, 15...

źródło: temp_file1136583955397147170

Pobierz
SaintWykopek - Znowu się wj#bałem. Szef powiedział że mogę iść na inne mieszkanie, 15...
  • 68
  • Odpowiedz
@Bogdan_Srom: a to przepraszam…pomógłbym ale z Niemiec uciekłem bo też już miałem dość. Może to nie było aż tak jak u kolegi ale kazdy na swoje granice
  • Odpowiedz
@joekey: rozumiem. Sam zaczynałem od agencji na magazynie wyjeżdżając z Polski mając 400€ w kieszeni. Wytrzymałem w pokoju przechodnim w syfiastej robocie całe dwa miesiące i uciekłem na ulicę Berlina gdzie byłem bezdomny przez trzy miesiące. Siedzę tu już prawie dziesięć lat wymieniłem trzy nowe auta z salonu mam zajebiste mieszkanie i raczej niewiele zmartwień poza tym że zostało mi 60 dni urlopu w tym roku do wykorzystania i brak
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Rozwożąc żarcie w Polsce rowerem zarobisz te 4 tys. złotych, serio nie ma sensu się tak podlić za 450 euro. Rób jakiś kurs, to prawko, nawet na uberze/bolcie w każdym większym mieście w PL będziesz miał lepsze perspektywy zarobić coś i nawet te studia zaocznie skończyć. Opcji jest dużo, ale szkoda się męczyć z odpadem z Polski - to nie jest przypadek że musieli wyjechać z kraju ;)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: przez takie patole człowiek boi się wyjechać. Brak poszanowania dla siebie i otoczenia a później zabawa w sapera aby znaleźć dobrą agencje i miejsce do życia.

Ja osobiście polecam Islandię gdzie było znośnie
  • Odpowiedz