Wpis z mikrobloga

Mirki co sie #!$%@?ło to ja nawet nie.
Mój pierwszy blowjob w życiu na lvl 22.
Prawik byłem i jestem dalej w sumie to się stresowałem jak #!$%@?, a ona się mnie pyta czy LODA CHCE, a ja jej tylko "NIE WIEM" jak zjeb jakiś, potem się trochę poprzytulaliśmy a ona znowu, "To Anonku, a może teraz chcesz może loda?" a ja jej, "no może" z stresu odparłem. I znów przeszliśmy do przytulania się. A na koniec ona się pyta czy może jakiś wiecie, hehe SEGZ? A ja jej tylko, "to już lepiej ten blowjob".
Normalnie mi kutangę do mordy wsadziła, żadna #szaramyszkadlaanonka , zwykła CZARNA MYSZ, ŚMIECHU WARTE. CHCIAŁA SIE RUCHAĆ, i już mnie pyta czy gumy mam, a ja jej tylko, we pal gume, nie będzie żadnej penetracji. Nie jestem taki szybki.


#zwiazki #seks #coolstory #truestory #heheszki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@? #tinder #badoo
Bangos - Mirki co sie #!$%@?ło to ja nawet nie.
Mój pierwszy blowjob w życiu na lvl 2...

źródło: WhatsApp Image 2024-04-01 at 12.19.51

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bangos: ChuOP miał okazję popeklować pierwszy raz i powiedział nie? OSKI....(gigachad)

1 kwietnia i chuOP takie rzeczy pisze, śmiechu warte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Normalnie mi kutangę do mordy wsadziła, żadna #szaramyszkadlaanonka , zwykła CZARNA MYSZ, ŚMIECHU WARTE. CHCIAŁA SIE RUCHAĆ, i już mnie pyta czy gumy mam, a ja jej tylko, we pal gume, nie będzie żadnej penetracji. Nie jestem taki szybki.


@Bangos: Gratulacje, ale tak się zachowuje prawdopodobnie większość kobiet zdecydowana mniej więcej od etapu gimnazjum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To nie pasta, to 1 kwietnia ;)


@Smutny_Marek: Bardzo możliwe (prawdopodobnie), ale nawet jeśli to spoko bo nie jest odklejona w miarę możliwości i większość lasek jak masz coś z nimi robić właśnie się w taki sposób zachowuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bangos: Mówiłem że blackpill istnieje tylko na wykopie. Mirasy w swojej bańce informacyjnej sobie nie zdają sprawy jakich chłopców czasami wybierają różowe
  • Odpowiedz