Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
kup sobie iammeter.com

Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty..


@msr99: chyba jednak wolę przeznaczyć 1k PLN na komputery i amfę niż kupować coś bez czego w zupełności sobie poradzę xD. Nawet jestem na dobrej drodze aby zautomatyzować spisywanie licznika tylko czekam aż dojdzie kamerka :P
  • Odpowiedz
jesli twoja praca kosztuje 0 PLN to oczywiście.

proponowałbym zainwestować tez czas w naukę matematyki bo mi US $160.00 - 168.00 w żaden sposób nie przekłada się na 1k PLN
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
jesli twoja praca kosztuje 0 PLN to oczywiście.


proponowałbym zainwestować tez czas w naukę matematyki bo mi US $160.00 - 168.00 w żaden sposób nie przekłada się na 1k PLN


@msr99: Matematyka ma się u mnie bardzo dobrze :D. I tak, moja praca wykonywana po godzinach kosztowała mnie 0 PLN więc kalkulacja jest bardzo prosta :)
Ar_0 - > jesli twoja praca kosztuje 0 PLN to oczywiście.

proponowałbym zainwestować ...

źródło: WEM3080T

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ar_0: no jeśli chcesz dać zarobić pośrednikom z allegro to twój problem. wtedy ekonomia się kłania.
dalem ci link bezpośrednio od producenta.

nie wiem czy korzystasz z allegro od wczoraj ale tam zarabia się na marzy

jest twoja praca kosztuje 0 PLN chętnie cie zatrudnię. od kiedy możemy zaczynać ?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
no jeśli chcesz dać zarobić pośrednikom z allegro to twój problem. wtedy ekonomia się kłania.

dalem ci link bezpośrednio od producenta.


nie wiem czy korzystasz z allegro od wczoraj ale tam zarabia się na marzy


@msr99:

Niech Ci będzie, że ze strony producenta kosztuje 180 USD (nie zauważyłem na niej sklepu :P) czyli ponad 700 PLN. W takim razie wychodzi na to, że według Ciebie lepiej jest wywalić 700 PLN za
  • Odpowiedz
w jaki sposób twoje "przepisywanie licznika zużycia energii" jest automatyczne ???
codziennie rano wstajesz i spisujesz licznik ? no gratulacje...btw mamy 21 wiek...

czyli nadal twoje codziennie spisywanie licznika kosztuje cie 0 PLN ? no gratuluje ekonomi

wydasz 700 PLN i nie musisz każdego ranka biegać do licznika spisywać go. proste.

praca to praca. nie ma znaczenia czy wykonujesz ja ty dla mnie, ja dla ciebie, ja dla siebie.
ma określoną wartość
  • Odpowiedz