Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
kup sobie iammeter.com

Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty..


@msr99: chyba jednak wolę przeznaczyć 1k PLN na komputery i amfę niż kupować coś bez czego w zupełności sobie poradzę xD. Nawet jestem na dobrej drodze aby zautomatyzować spisywanie licznika tylko czekam aż dojdzie kamerka :P
  • Odpowiedz
jesli twoja praca kosztuje 0 PLN to oczywiście.

proponowałbym zainwestować tez czas w naukę matematyki bo mi US $160.00 - 168.00 w żaden sposób nie przekłada się na 1k PLN
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
jesli twoja praca kosztuje 0 PLN to oczywiście.


proponowałbym zainwestować tez czas w naukę matematyki bo mi US $160.00 - 168.00 w żaden sposób nie przekłada się na 1k PLN


@msr99: Matematyka ma się u mnie bardzo dobrze :D. I tak, moja praca wykonywana po godzinach kosztowała mnie 0 PLN więc kalkulacja jest bardzo prosta :)
Ar_0 - > jesli twoja praca kosztuje 0 PLN to oczywiście.

proponowałbym zainwestować ...

źródło: WEM3080T

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ar_0: no jeśli chcesz dać zarobić pośrednikom z allegro to twój problem. wtedy ekonomia się kłania.
dalem ci link bezpośrednio od producenta.

nie wiem czy korzystasz z allegro od wczoraj ale tam zarabia się na marzy

jest twoja praca kosztuje 0 PLN chętnie cie zatrudnię. od kiedy możemy zaczynać ?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
no jeśli chcesz dać zarobić pośrednikom z allegro to twój problem. wtedy ekonomia się kłania.

dalem ci link bezpośrednio od producenta.


nie wiem czy korzystasz z allegro od wczoraj ale tam zarabia się na marzy


@
  • Odpowiedz
w jaki sposób twoje "przepisywanie licznika zużycia energii" jest automatyczne ???
codziennie rano wstajesz i spisujesz licznik ? no gratulacje...btw mamy 21 wiek...

czyli nadal twoje codziennie spisywanie licznika kosztuje cie 0 PLN ? no gratuluje ekonomi

wydasz 700 PLN i nie musisz każdego ranka biegać do licznika spisywać go. proste.
  • Odpowiedz