Wpis z mikrobloga

miasto to miasto. Chcesz zieleń i spokój wyprowadź się na wieś


@Megasuper: XDDDDDDD rozumiem, że w takim wypadku należy zlikwidować również przydomowe ogródki w mieście, jakim prawem ktoś trzyma zieleń przy domu w mieście? niech się na wieś wyprowadzi! to samo parki, daj spokój tylko liście spadają i grabić trzeba, zalać zaraz betonem, MIESZKANIA STANIEJO!
PozorVlak - >miasto to miasto. Chcesz zieleń i spokój wyprowadź się na wieś

@Megasup...

źródło: az1zj1m_700b

Pobierz
  • Odpowiedz
ROD-y to siedlisko patusów, a niektórzy są tak bezczelni ze urządzili sobie domki cało roczne i mieszkają jak w domach


@badtorro: jaki procent wszystkich mieszkańców ROD-u stanowią "patusy bezczelni, mieszkający tam cały rok" xd

Byłeś Ty tam kiedyś?, bo ja na kilku i 90% to starsze osoby które mieszkają w bloku i żyją tym małym kawałkiem ziemi wydzierżawionym od miasta, chuchają i dmuchają na to od świtu do nocy.

przecież to
  • Odpowiedz
@WielkiNos: prawda jest taka, że na likwidacji RODów zyskają tylko deweloperzy.
Mieszkania nie stanieją
Działkowcy będą musieli się wynieść za miasto
Miastowi zamiast korytarzy powietrznych dostaną więcej samochodów i blokowiska
Ale wykopki pierwsze do obrony tego pomysłu, korwinistyczne komuchy najchętniej by zabrały innym, bo sami nie mają.
apeee - @WielkiNos: prawda jest taka, że na likwidacji RODów zyskają tylko deweloperz...

źródło: Bugs-Bunny

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: @badtorro Przede wszystkim powinni wziąć się za 2 rzeczy.
1. Ustawić odgórnie kwotę odstępnego np. na wartość zabudowań i nasadzeń ocenianych odgórnie. Wyceniać powinna osoba wyznaczona przez zarząd okręgowy a opłatę za to ponosić nabywca. A jak nie to oddajesz za darmo. To mają być ROD, a nie biznes.
2. Powinni w końcu zacząć tępić januszerkę mieszkającą na działkach cały rok. Generalnie zależy od zarządu ogrodu i w większości przypadków
  • Odpowiedz
  • 3
cyklicznie spamujesz tym tematem, manipulując faktami i kłamiąc, ktoś ci za to płaci?


@kuchenekgazowy chyba mnie z kimś pomyliłeś. Pierwszy raz w życiu wstawiam tu temat o ogródkach działkowych.
  • Odpowiedz
ROD-y to siedlisko patusów


@badtorro: To zależy, są takie, które mają zarządy, jest pilnowany porządek, czystość, są regulaminy.

Są też takie, gdzie ludzie mieszkają cały rok, ludzie robią co chcą, dużo ludzi nie sprząta, zimą palą śmieci.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja mam biuro zaraz przy rod. Okna otworzyć nie idzie bo co chwila palą jakieś śmieci gałęzie czy grille. Ludzie mieszkają tam cały rok bo tak naprawdę 3 przystanki tramwajem do ścisłego centrum. To jest patologia, przeznaczyć jakieś tereny na obrzeżach na ogrody działkowe a nie pod biurowcami.
  • Odpowiedz