Wpis z mikrobloga

@Oskariat:

43.5 * 25000 = x

49 * 18000 = y

Czy Ty własnie pomnożyleś wielkosc samych salonów zamiast całych mieszkań amebo? Xdddd
No dawaj, przyznaj się ile ma cala Twoja klitka biedaku xD

18k/m2 to jedno z najdrozszych osiedli na mokotowie?


Akurat na poczatku 2021 kiedy kupowałem to tak, 18k to była cena za developerski w droższych dzielnicach Mokotowa.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust co ta bieda robi z czlowiekiem, przykro patrzec jak nieudolnie walczysz. Nie wiem po co podajesz ceny z 2021 jak rozmawiamy o aktualnych? Przeciez teraz to twoje mieszkanie, szczegolnie po wykonczeniu, jest warte 22k/m2 albo wiecej. Ale widze ze uderzylem w czuly punkt z tym biedakiem i myslenie logiczne sie posypalo.
  • Odpowiedz
@Oskariat:

Nie wiem po co podajesz ceny z 2021 jak rozmawiamy o aktualnych?


Podaję po takich, po których kupowałem, skąd mam wiedziec ile teraz jest warte? Może z 25, może 30, nie za bardzo mnie to interesuje biedaku xD

Dalej nie podałeś wielkości swojej klitki, ale ja juz się domyślam czemu biedaku ;)
  • Odpowiedz
Dalej nie podałeś wielkości swojej klitki


@In_thrust_we_trust: ciekawe ze ty tez nie. Akutalnie szukam domu, budzet 4-5kk w gotowce, a ty jakie masz plany? Na twoje mieszkanko zarobilem pewnie w zeszlym roku bo watpie ze warte wiecej niz 1600000.

nie za bardzo mnie to interesuje biedaku xD


Wiadomo biedni ludzie wiedza ze beda mieszkac w tym mieszkanku do konca zycia wiec nie interesuje ich aktualna cena.
  • Odpowiedz
@Oskariat:

Chyba masz kłopoty z myśleniem amebo, bo sam salon jest warty około 1,5 mln, więc trochę się pimyliłeś xD
Prawdopodobnie byś musial całe życie pracowac na to mieszkanie, albo i nawet by Ci nie starczylo.
Boli dupa ze możesz pomarzyc o czyms takim, co biedaku?
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: o to juz liczysz ponad 30k za m2? Przed chwila bylo 18k. Rozmowa jak z psem. Matka chyba za duzo pila w ciazy.

Prawdopodobnie byś musial całe życie pracowac na to mieszkanie


Jak ci wyszlo przy zarobkach 1600000 rocznie cale zycie na twoje gowno mieszkanie? Moge je kupic za gotowke w kazdej chwili a ty pewnie zakredytowany po kule na 20 lat.
  • Odpowiedz
a niektórzy są tak bezczelni ze urządzili sobie domki cało roczne i mieszkają jak w domach


@badtorro: i co w tym złego? To przecież uberrigcz, tanie mieszkanie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ROD to jedyna alternatywa dla mieszczuchów, którzy niekoniecznie chcą kupować działkę za 300 tysięcy pod miastem, a chcieliby sobie wypocząć w sezonie poza mieszkaniem.

Głąby mówią "ale to nie jest własność, oddać społeczeństwu!" – no właśnie jest oddane społeczeństwu. Dzięki temu, że nie jest to własność to ceny są niskie i przez to dostępne. Teraz praktycznie każdy może kupić sobie prawa do ROD za grosze, tylko trzeba chcieć.

Zakute łby
  • Odpowiedz