Wpis z mikrobloga

@Ytarka: jest gitara. Ciekawi mnie jakby wyglądała Alicja w stylu Klimta, z tym złotem artystycznym w płatkach. Można u Ciebie zamówienia robić na obrazy? Obecnie nic nie potrzebuje z ciekawości pytam ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@leeaxe można, ostatnio maluje głównie na konkretne zlecenia. Ustalamy koncepcję i parametry i na tej podstawie wstępnie wyceniam pracę. Także jeśli kiedyś uznasz że już potrzebujesz, śmiało pisz ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@leeaxe czasem wrzucam realistyczne motywy, ale najlepiej podeślij jakieś inspiracje i co tam w głowie Ci siedzi, to łatwiej będzie mi określić czy i jak ewentualnie mogłabym podejść do tematu
  • Odpowiedz
  • 0
@niemily Zamilcz. Grzyb na posadzkach najczęściej osiada od toksycznego #!$%@? brzydkich ludzi. Wszystko wraca do normy jak znika toksyczna osoba, więc zamilcz i zniknij ^^
  • Odpowiedz
@Ytarka o, właśnie, mam w najbliższym czasie w planach solidne zapoznanie się z całym lore. Od dziecka mnie ta historia fascynowała. Alice: Madness Returns to jedna z moich ulubionych gier wideo. Jakie książki, filmy i inne media z nią polecasz?

  • Odpowiedz