Wpis z mikrobloga

co zmienić w swojej diecie no bo chce schudnąć a nie umiem sobie sama z tym poradzić.
Także co zmienić w diecie doradźcie
Wieczorami o 21:00 - 22:00 jak oglądam mecz lub film lub siedzie przed laptopem jem chipsy lub orzeszki lub paluszki i do tego pije piwo smakowe albo pepsi.
Nawet czasami potrafię zjeść w dzień całą czekoladę lub w 2 dni całe ptasie mleczko.
Owoców i warzyw żadnych nie jem bo nie lubie
Z warzyw nie lubię: marchewki, pomidora, ziemniaków
A z owoców nie lubię: jabłek, banana, moreli, brzoskwini

Także jakie warzywa i owoce jeść.

Jak coś to rodzice nie pozwalają mi wykupić dietetyka i trenera personalnego a siłownia odpada bo nie miałabym jak bo pracy wracać do domu bo mam mało busów do mojej miejscowisci a w wekendy nie mam żadnych busów

Albo możecie też napisać co jeść do filmów meczy zamiast chipsów, orzeszków itp i co pić zamiast coli i piwa smakowego.

Możecie też napisać o której jeść kolacje no bo kolacje jem o 19:00 -20:00

Oraz też możecie napisać co sobie robić na śniadania a kolacje a obiadu sama nie robie bo mieszkam z rodzicami i rodzice gotują bo ja nie umiem

Oraz też napiszcie jaką aktywność sportu uprawiać jak przyjde po pracy no bo prace kończe o 13:30 a w domu jestem na 14:20 czasami biegałam w sadzie po 2-3 razy ale przestałam biegać bo niestety dostawałam zakwasów lub skurczy czy lepiej od nowa zacząć biegać w sadzie oraz jakie inne ćwiczenia robić w domu robiłam deske ale przestałam to ćwiczyć.

Także jakie ćwiczenia robić

jeszcze mam do was pytanie no bo od poniedziałku do piątku wstaje o 6:20 bo chodze na warsztaty terapii zajęciowej i mam takie pytanie jak z rana mieć więcej energii i nie być śpiąca jak coś z rana jak jem śniadanie to pije herbate a kawy nie zdążam sobie zrobić czasami sobie kupie energetyka w żabce mam w domu kupioną yerba mate ale też nie zdążam robic bo wstaje o 6:20 i się szykuje na busa którego mam o 8:00 i rano do śniadania pije herbate i przez to w ciągu dnia

a jeszcze najgorsze jest to że w środę wychodzi nowy red bull do żabki i będę chciała spróbować a tu dietę chce. #kiciochpyta #silownia #dieta #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 12
  • Odpowiedz
jak oglądam mecz lub film lub siedzie przed laptopem jem chipsy lub orzeszki lub paluszki i do tego pije piwo smakowe albo pepsi.

Nawet czasami potrafię zjeść w dzień całą czekoladę lub w 2 dni całe ptasie mleczko.


@rozowyslonikx: najlepsza dieta: żryj mniej.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Najprostsze co możesz zrobić to nie przyjmować kalorii w formie płynnej. Czyli wywalić z diety piwo, napoje słodzone zamienić na wersje bez cukru. Poza tym nie obżeraj się tymi czipsami i innymi przekąskami. Łatwo powiedzieć, ciężej zrobić. Ale jest to wykonalne. Nie trzymaj takich rzeczy w domu i nie kupuj ich to nie będziesz "zmuszona" ich jeść ;).

Także jakie warzywa i owoce jeść.


Te, które lubisz ;)

Możecie też
  • Odpowiedz
Jak coś to rodzice nie pozwalają mi wykupić dietetyka i trenera personalnego a siłownia odpada


@rozowyslonikx: Jako swój własny eksperyment i królik doświadczalny mogę napisać z czystym sumieniem, że aby schudnąć zwłaszcza w kraju gdzie niebawem będą wszelkiej maści owoce i warzywa z racji pory roku nie trzeba wcale dietetyka i trenera personalnego przede wszystkim trochę silnej woli. Ogranicz tłuszcz, cukier, pieczywo, fastfoody, słodycze, słodkie napoje śmieciowe żarcie typu chipsy i
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: cokolwiek zrobisz to na koniec dnia wyzerujesz browarami i chipsami. Może robisz to aby się zrelaksować? W takim razie może pomóc znalezienie sobie jakiejś formy wyciszenia. Ja sobie poradziłem z tym zamieniając piwo na napoje zero, a chipsy na pieczone ziemniaki, albo ogórki i marchewki z hummusem. Jeśli zjesz dobra kolację, to pewnie nie będziesz czuła potrzeby chrupania. Ostatecznie wieczorne podjadanie skończyło się po wizycie i psychologa i psychiatry, ponieważ
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx:

i rodzice gotują bo ja nie umiem

To naucz się gotować ¯\(ツ)/¯

Albo możecie też napisać co jeść do filmów meczy zamiast chipsów, orzeszków itp i co pić zamiast coli i piwa smakowego.

Coś co nie jest bombą kaloryczną i jie wrzuca cię w nadwyżkę kaloryczną.

Jak coś to rodzice nie pozwalają mi wykupić dietetyka i trenera personalnego

Na cholerę ci dietetyk i trener.
Licz kalorie żeby mieć deficyt i
  • Odpowiedz
@revente: @rozowyslonikx

Ogólnie weź się do kupy i przestań robić z siebie ofiarę losu


o to to. Wszystko i wszyscy naokoło winni tylko nie ja. Ja CHCĘ żreć a wy MACIE mi znaleźć magiczny sposób żebym żrąc schudła.

#!$%@? mnie takie podejście bo sam jestem grubasem, ale od jakiegoś czasu coraz mniejszym. Wystarczyło to co już powiedzieli niektórzy powyżej. Nie, nie wydałem ani grosza na dietetyków, prochy, abonamenty ani kateringi.
  • Odpowiedz