Wpis z mikrobloga

zakładał ktoś internet w domu seniora? Chciałabym kupić dziadkowi kamerkę na wszelki wypadek (taką z wifi, patrzylibyśmy co się dzieje gdyby nie odbierał telefonu), ale nie ma w domu internetu (mieszkanie w bloku). Wobec czego muszę jakiś założyć, ale zastanawiam sie jak to zrobić najtaniej i najprościej. Internet nie będzie używany do niczego innego ani teraz, ani w przyszłości (nie chce inwestować na przyszły użytek). Co najłatwiej zrobię? Router z modemem? Ktoś w ogóle oferuje jakąś małą ilość internetu za mniejszą cenę? Próbuję robić jakiś riserch ale ciężko się dogrzebać co będzie najłatwiejsze
#kiciochpyta #mieszkanie #internet #wifi #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
@Faraluch: Z Ali jakiś noName z apką V360, 150 zł wyszło. Obsługa drętwa ale jako szybki podgląd było spoko, w tym komunikacja dwukierunkowa. Działało to całkiem dobrze.
  • Odpowiedz
@Faraluch: nie wiem czy dużo oszczędzisz, zwłaszcza, że musisz jeszcze wtedy router postawić, który w przypadku tych na kartę SIM, tani nie jest (chyba, że z telefonu starego zrobisz hotspota). W moim wypadku najtańszą opcją była kamera z wbudowanym modemem LTE/4G.
  • Odpowiedz